Gratis

Tehnician Electrician Specializat In Interventii

INSTAL EXPERT SRL

Candidatul Ideal

Compania noastra cauta un Tehnician Electrician specializat in interventii in magazine, cu o pasiune pentru solutionarea problemelor tehnice si o experienta solida in domeniu. Noul coleg va fi dedicat, autonom si orientat catre clienti, avand abilitati excelente de comunicare si adaptabilitate in diverse situatii de lucru.

Cerinte:
  • Diploma sau certificat de calificare in meseria de electrician;
  • Minimum 3 ani de experienta in domeniul electric, cu accent pe interventii in magazine;
  • Experienta anterioara in mentenanta si repararea echipamentelor electrice si electronice;
  • Cunostinte solide in domeniul electricitatii si automatizarii;
  • Disponibilitate pentru deplasari de pana la 5 nopti intr-o luna;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Abilitati excelente de comunicare si relationare cu clientii si colegii.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Efectuarea mentenantei preventive și corective a echipamentelor electrice din magazinele clientului;
  • Diagnosticarea si remedierea problemelor tehnice ale echipamentelor;
  • Intocmirea documentatiei aferente lucrarilor executate;
  • Propunerea de soluții tehnice;
  • Gestionarea pieselor de schimb;
  • Asigurarea respectarii standardelor de siguranta si a reglementarilor legale in ceea ce priveste echipamentele electrice si electronice;
  • Intretinerea si repararea instalatiilor electrice si a altor echipamente din magazine.
Oferim:
  • Pachet salarial atractiv, in concordanta cu experienta si nivelul tau de calificare;
  • Program de lucru flexibil, care iti permite sa iti gestionezi timpul eficient;
  • Masina de serviciu si telefon;
  • Acces la cele mai noi cunostinte din domeniul de activitate si cursuri de perfectionare;
  • Alatura-te echipei noastre si vei avea oportunitatea de a evolua profesional.

Instal Expert SRL proiecteaza si executa lucrari de instalatii termice si sanitare, retele si instalatii electrice, sisteme de distributie si instalatii de utilizare a gazelor naturale, montaj si service pentru echipamente si instalatii frigorifice, de incalzire, aer conditionat si ventilatie. Asiguram asistenta tehnica de specialitate, service si mentenanta pentru instalatiile de incalzire, aer conditionat, ventilatie, climatizare, echipamentele frigorifice, echipamente fast-food, avand puncte de lucru/echipe de interventie in Cluj–Napoca, Oradea, Timisoara, Lugoj, Craiova, Bucuresti, Brasov, Ramnicu- Valcea, Bacau, Iasi si Constanta, compania fiind in continua ascensiune.

Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 14 Apr. 2024 Expiră 14 Apr. 2024