Gratis

Tehnician Electrician intretinere

ARCADA COMPANY SA

Candidatul Ideal

- Absolvent de studii medii, de profil electroenergetic/electrotehnic;
- Cunoștințe de electrica, electronica, mecanica, hidraulica;
- Cunoștințe tehnice de mentenanță generală;
- Studii tehnice medii si experiență de minim 3 ani în domeniu;
- Organizat, metodic, riguros;
- Disponibilitatea de a lucra in trei schimburi.

Descrierea jobului

Realizeaza planul de mentenanță preventivă;
Analizeaza fișele de depanaj;
Participa la realizarea activităților de întreținere periodică, de reglare a utilajelor ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄de producție și se asigura că liniile de producție funcționează în parametrii normali;
Intervine (din puncte de vedere electric, mecanic) asupra mașinilor și instalațiilor în baza cererilor de intervenție.

Se ofera:
  • Salariu motivant;
  • Spor de tura;
  • Prime de sarbatori si de vacanta;
  • Program de lucru de 8 ore pe tura.
  • Contract pe perioada nedeterminată
Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 5 Iun. 2024 Expiră 12 Iun. 2024