Gratis

TEHNICIAN / DEVIZIER -departament tehnic constructii

SC PG DELTA ELECTRON SRL

Candidatul Ideal

  • Student sau absolvent a unei facultati (de preferat facultate de constructii);
  • Constituie avantaj cunoasterea unui program de devize (Doclib, Intersoft, Windev etc);
  • Cunostinte despre intocmirea Cartilor tehnice pentru lucrari;

Descrierea jobului

  • Solicitarea de oferte de la furnizorii de materiale si echipamente / subcontractori;
  • Realizarea analizei comparative a ofertelor primite de la furnizori;
  • Stabilirea furnizorilor de materiale si echipamente pentru intocmirea ofertelor;
  • Urmarirea proiectelor aflate in derulare;
  • Intocmirea actelor aditionale, a decontarilor, NCS-uri, NR-uri;
  • Intocmirea documentatiei aferente Cartii Constructiei.

Va asteptam in echipa noastra!

  • Societatea comerciala a fost fondata la data de 06.01.1994 avand ca domeniu principal de activitate CONSTRUCTII DE CLADIRI SAU PARTI ALE ACESTORA; GENIU CIVIL, cod CAEN 4120.
  • Oferta in domeniul constructiilor este ampla si acopera practic toate nevoile unui potential client. Incepand cu lucrarile de drumuri, constructii civile si industrial metalice, instalatii, alimentari cu apa, canalizari, statii de epurare, foraje puturi, constructiile de cai de comunicatii terestre, executarea de constructii destinate sportului, si terminand cu lucrarile de finisaje interioare si exterioare, nu exista in fapt nici un gen de lucrare la care compania sa nu raspunda cu promptitudine.
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 26 Apr. 2024