Gratis

Tehnician DENTAR

PROFESIONAL LEASING

Candidatul Ideal

  • Experiență anterioară în aplicarea ceramicii pe lucrări dentare.
  • Abilități excelente de modelare și finisare a ceramicii pentru a obține rezultate estetice superioare.
  • Cunoștințe solide în utilizarea echipamentelor și materialelor dentare specifice.
  • Atitudine proactivă și orientată către detalii, cu o pasiune pentru excelența în serviciile stomatologice.
  • Diploma de Tehnician Dentar sau alte calificări relevante în domeniul tehnicilor dentare.

Descrierea jobului

  • Realizarea lucrărilor dentare ceramice în conformitate cu specificațiile clinice și estetice ale medicilor stomatologi.
  • Aplicarea și modelarea ceramicii pe diferite tipuri de lucrări dentare, inclusiv coroane, punți dentare, fațete etc.
  • Asigurarea unei finisări precise și estetice a lucrărilor, pentru a obține rezultatele dorite pentru pacienți.
  • Colaborarea strânsă cu echipa de medici stomatologi pentru a asigura satisfacția pacienților și calitatea serviciilor furnizate.
Beneficii:
  • Salariu :2.000-2.500 euro net
  • Beneficii atractive în concordanță cu experiența și performanța.
  • Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul clinicii.
  • Mediu de lucru plăcut și dinamic într-o echipă profesionistă și prietenoasă.
  • Suport pentru relocare pentru candidații din alte orașe.
  • Program de lucru: Luni- Vineri
Dacă sunteți interesat să faceți parte din echipa noastră și să contribuiți la sănătatea și frumusețea zâmbetelor pacienților noștri, vă rugăm să completați formularul de aplicare disponibil pe site-ul nostru web.

Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem și să discutăm despre această oportunitate de carieră!

Clinica stomatologică DENTA, lider în furnizarea serviciilor stomatologice de înaltă calitate, caută un Tehnician Dentar specializat în aplicarea ceramicii pentru a se alătura echipei noastre profesioniste și dedicate. Dacă sunteți un specialist cu experiență în domeniul tehnicilor dentare și sunteți pasionat de crearea zâmbetelor perfecte, vă invităm să aplicați pentru această poziție!

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 19 Mart. 2024 Expiră 18 Apr. 2024