Gratis

Tehnician de inramari

KVADRAT FRAMES S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul trebuie să fie o persoană:

- Cu atenție sporită la detalii, perfecționismul este o calitate dezirabilă
- Cu răbdare în execuție, viteza este pe plan secundar
- Deschisă să învețe mereu noi tehnici specifice domeniului
- Care trebuie să posede permis de conducere categoria B
- Cu pasiune pentru frumos și calitativ, ochi artistic
- Cu seriozitate profesională

Ideal, candidatul ar trebui să aibă experiență anterioară la alte firme de înrămare, să știe cum se folosesc uneltele specifice domeniului, cum ar fi:

- Ghilotina pentru debitarea ramelor
- Cutter-ul pentru passepartout
- Capsatorul de rame
- Tăietorul de sticlă și plexiglass

Experiența este un plus dar nu este necesară, candidatului i se va pune la dispoziție instruire specifică pentru a-și însuși aceste aptitudini cât și altele necesare pentru a realiza fișa postului.

Descrierea jobului

Tehnicianul în înrămări este responsabil de înrămarea propriu-zisă a tablourilor conform standardelor specificate de companie.

Tehnicianul de înrămări trebuie să:
- Realizeze tablourile în deadline-urile și la standardele de calitate specificate
- Livreze tablourile finalizate la showroom-ul Kvadrat
- Monitorizeze și să raporteze zilnic stocul de marfă din atelier
- Achiziționeze materie primă când stocurile sunt pe terminate

Beneficii:
- Program flexibil, part-time
- Salariu atractiv
- Bonusuri, prime

În 2020, pasiunea noastră pentru înrămarile deosebite a dat naștere la Kvadrat. De la proiecte mici pentru prieteni la un atelier înfloritor, am transformat fiecare înrămare într-o poveste. Astăzi, suntem lideri în nișa înrămărilor personalizate, iar clienții noștri de pretutindeni ne recomandă cu fiecare ocazie!

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024