Gratis

Tehnician curenti slabi si iluminat

Intercom Systems D. S.

Candidatul Ideal

Candidatul cautat de noi trebuie sa fie punctual, ordonat, politicos si dornic de a dobandi noi cunostinte tehnice.

Descrierea jobului

Cаutаm pеntru аngajаre pе termеn lung persoana cu minima experiеntа in domеniul instаlаtiilor еlеctricе / еlеctronicе. Postul presupune munca de teren ( doar in Bucuresti ) alaturi de o echipa tanara si motivata.
Detinerea permisului de conducere este absolut necesara.
Program de lucru 10:00 - 18:30.
Salarizare atractiva ce creste odata cu vechimea plus diverse beneficii.

Intercom Grup are ca domeniu de activitate montarea si mentenanta instalatiilor pentru iluminat, control-acces si supraveghere video.
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 21 Mart. 2024 Expiră 20 Apr. 2024