Tehnician case de marcat / Magazioner

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Studii medii

Persoana organizata, responsabila, meticuloasa

Rabdare, atentie la detalii

Bune abilitati de comunicare

Eficienta si seriozitate

Descrierea jobului

Instalarea şi fiscalizarea echipamentelor fiscale cu respectarea legislaţiei în vigoare şi specificaţiile producătorului;

Intocmirea tuturor documentelor impuse de lege şi de procedura de lucru la vanzarea, instalarea şi fiscalizarea echipamentelor de marcat fiscale;

Respectarea specificaţiilor producătorului si procedurilor de lucru in setarea, formatarea si upgrade Firmware.

Receptionarea marfii

Manipulare, introducere la raft, descarcare marfa la raft, pregatirea comenzilor pentru livrare

Verificarea stocurile

Descrierea companiei

Compania ADPOS RETAIL SYSTEMS a fost creată în anul 2016.

Importator și distribuitor de echipament fiscal și echipament POS pe întreg teritoriul României.

Compania are la bază cele mai renumite branduri internaţionale - Honeywell, Posiflex, TSC, care respectă angajamentele asumate faţă de fiecare client și vine cu o gamă de soluții inteligente pentru fiecare. Oferim servicii la nivelul întregii ţări prin intermediul unei reţele proprii de parteneri de vânzări şi service.

În portofoliul nostru găsiți soluţii retail complete şi complexe, pentru super şi hyper markete, restaurante precum şi soluţii pentru managementul depozitelor.

Publicat 13 oct. 2021 Expiră 12 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos