Gratis

Tehnician Calitate

Manpower Romania

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Studii medii/ superioare tehnice finalizate;
  • Experiență profesională pe un post similar și/sau în controlul calității/producție;
  • Abilități de planificare și organizare;
  • Cunostinte limba engleza nivel mediu/avansat.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Efectuarea de teste de produs și inspecție finală amănunțită a ansamblurilor finite conform procedurilor definite, raportând în mod oficial toate defectele;
  • Responsabil pentru verificarea, progresul și colecționarea înregistrărilor exacte de construcție și inspecție;
  • Inspectarea și auditarea tuturor componentelor și a tuturor etapelor procesului de fabricație;
  • Raportarea dateleor privind problemele de calitate, asigurându-vă că sistemul de management al calității este respectat în toate etapele;
  • Participare audituri interne;
  • Investigarea oricaror probleme de calitate pentru a identifica cauza principală și pentru intocmirea documentelor adecvate pentru acțiunile corective;
  • Asigurarea conformității și respectarea Sistemului de Management al Calității.

Descrierea companiei

Welcome to a world of opportunity. Welcome to Manpower!

Are you looking for new and exiciting career challenges? Manpower helps you take the right street on the road to success!

Find the answer to your hiring challenges - see who's looking for your skills! Register now at www.manpower.ro!

ManpowerGroup Romania is one of the leaders in innovative workforce solutions, creating and delivering services that help clients meet their business and workforce objectives while enhacing their competitiveness.

ManpowerGroup is present in Romania since 2003, with branches in Bucharest, Timisoara, Brasov, Cluj-Napoca, Iași, Craiova, Ploiești and Pitești.

For more information, you can access www.manpower.ro or visit our visit us on Facebook at ManpowerGroup Romania.
Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 13 Apr. 2024