Gratis

Tehnician automatizari/frigotehnist

HVAC PROCLIMA SMART ENERGY S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Tehnician automatizari / frigotehnist

Suntem în căutarea unui Tehnician automatizări / frigotehnist talentat și pasionat, care să se alăture echipei noastre din industria frigotehnică. Dacă ești o persoană cu experiență în domeniul automatizărilor și frigotehniei și îți dorești să lucrezi într-un mediu dinamic și inovativ, aceasta este o oportunitate excelentă pentru tine.

Cunoștințe în domeniul electric și electronic;
Abilități de diagnosticare și rezolvare a problemelor;
Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient cu colegii și clienții;
Atenție la detalii și orientare către rezultate;
Studii tehnice în domeniul automatizărilor și frigotehniei reprezintă un avantaj;
Certificări relevante în domeniu sunt binevenite

Descrierea jobului

Responsabilitățile tale principale vor include instalarea, întreținerea și repararea sistemelor de automatizare și frigotehnică. Vei fi responsabil de diagnosticarea și remedierea defecțiunilor, precum și de efectuarea lucrărilor de mentenanță preventivă. De asemenea, vei colabora cu echipa noastră de ingineri pentru a dezvolta și implementa soluții inovatoare în domeniul automatizărilor și frigotehniei.

Descrierea companiei

Sisteme fotovoltaice

Pompe de caldura

Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024