Gratis

Tehnician Audio - Video - Evenimente

ECHIPAMENTE AUDIO-VIDEO
2 poziții

Candidatul Ideal

Dacă ai experiență în domeniul evenimentelor și ești pasionat de tehnologie, te căutăm pentru a completa echipa noastră dinamică din Cluj-Napoca sau Bucuresti. Candidatul ideal trebuie să aibă cunoștințe avansate în utilizarea aplicațiilor dedicate profilului cat si operarea echipamentelor Audio-Video. Disponibilitate pentru deplasari in tara cat si international.

Descrierea jobului

În calitate de Tehnician Audio-Video, vei fi responsabil de montarea și demontarea echipamentelor tehnice precum videoproiectoare, ecrane LED, plasme, media servere, lumini s.a., contribuind la realizarea unor evenimente de succes, cum ar fi conferințe, congrese, lansări de produse, expoziții și evenimente online/hibride. Veți oferi asistență tehnică pe întreaga durată a evenimentului și vei participa activ la mentinerea în condiții optime a echipamentelor tehnice la sediul companiei. În plus, salarizarea ta va fi direct influențată de experienta si de performanța, reflectând astfel angajamentul și contribuția ta la succesul fiecărui eveniment.

Echipamente Audio Video este un partener esențial în industria evenimentelor din domeniul public și privat. Oferim servicii complete, inclusiv închiriere echipamente tehnice, asistență și consultanță tehnică, adaptate fiecărui tip de eveniment: târguri, expoziții, petreceri de firmă, congrese, conferințe, seminarii, evenimente online/hibride, conferințe de presă, lansări de produs etc. Alătură-te echipei noastre și contribuie la transformarea fiecărui eveniment într-o experiență memorabilă și tehnic avansată.

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024