Gratis

Tehnician atelier regional

Decathlon

Candidatul Ideal

O nouă oportunitate de a te alătura echipei Decathlon România! Anul acesta inaugurăm în centrul nostru logistic din Stefanestii de Nord atelierul regional, un proiect ce are nevoie de cei mai buni și pasionați de sport tehnicieni!

Decathlon este de 11 ani pe piața de retail sportiv din România, fiind actual lider de piata, avand o viziune clară: Să facem sportul accesibil în România!
Am adunat în jurul nostru oameni fantastici, plini de viață, pasionați de sport și așa am creat un mediu de lucru deschis, în care oferim colegilor noștri tot sprijinul necesar pentru dezvoltarea lor personală și profesională.

Cine esti tu:
  • Pasionat de sport, iti place sa iti petreci timpul invatand cum funcționează lucrurile și cum se pot repara;
  • Iti place sa lucrezi in echipa, oferi si ceri ajutor cand este nevoie;
  • Iti doresti sa inveti si sa progresezi pe termen lung;
  • Pui intrebari, cauti si gasesti solutii la situatiile pe care le intampini;
  • O persoana responsabila si organizata.

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci:

Ca tehnician atelier regional, principala ta responsabilitate va fi sa repari si sa intretii produsele sportive receptionate din magazinele Decathlon. Vei face parte dintr-o echipa de 7 experți naționali și vei avea oportunitatea de a face parte din comunitatea de pasionati de atelier din cele 27 de magazine din toata tara, sa impartasesti bune practici, sa ceri si sa oferi feedback. Astfel, vei putea sa pui în practică cunoștințele pe care le detii, cat și sa dobandesti altele noi.

Sarcinile tale:
  • Repararea si intretinerea produselor sportive;
  • Intampinarea clientilor si preluarea produselor fizic, telefonic sau online;
  • Diagnosticare și estimarea costurilor de reparație;
  • Menținerea spațiului de lucru curat și eficientizarea acestuia;
  • Respectarea procedurilor legale pentru toate procesele din atelier;
  • Personalizarea produselor primite în atelier;
  • Eliberarea notelor de atelier;

Descrierea companiei

Ce iti oferim:

- un mediu de muncă activ cu posibilități multiple de dezvoltare;
- transport din Bucuresti, Ploiesti sau zonele adiacente;
- training-uri locale și naționale;
- teambuilding-uri și întâlniri cu echipa pentru a practica sport împreună;
- asigurare medicală privată;
- program intern de recomandări viitori angajați, cu recompensă financiară;
- bonuri de masă;
- pachet salarial individualizat, bazat pe propriile performanțe;
- oportunitatea de a investi în companie prin sistemul de acționariat.

Succesul vine într-o echipă tehnică! Intră în joc!
Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024