Gratis

Tehnician aparatura medicala la KAYANA

KAYANA SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Cautam tehnician pentru a intregi echipa existenta. Postul presupune 8 ore pe zi, 5 zile pe saptamana, in atelierul nostru din Baia Mare, dar uneori si deplasari la sediile clientilor (este necesar sa ai carnet de conducere categoria B).

Descrierea jobului

Ne asteptam sa ai abilitatea de a intelege cum functioneaza un aparat electric, diferenta dintre curent continuu si alternativ, cum ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀se comporta fluide diferite (apa si aer comprimat) cand se intalnesc si au presiuni diferite. Nu este obligatoriu pentru ocuparea postului, dar ne-ar fi de mare ajutor daca ai sti sa explici aceste lucruri pe intelesul oricarui nespecialist si daca ai avea oarecare experienta in electronica. Oferim candidatului potrivit salariu lunar, tichete de masa si asigurare privata de sanatate. In plus, ai sansa sa te specializezi in tehnica medicala daca nu cumva esti deja specializat, sa inveti de la cei mai buni si sa faci parte dintr-o echipa de oameni harnici, isteti si respectati in bransa, care iubesc sa fie ei cei care rezolva problemele cele mai complexe.

Daca doresti sa afli mai multe despre noi te invitam pe canalul nostru de YouTube unde am publicat filmuletul ”Cine suntem noi”, iar daca doresti sa aflam si noi mai multe despre tine te invitam sa ne suni pentru a stabili o intalnire: 0744 213 698.
Publicat 23 Mai 2024 Reactualizat 13 Iun. 2024 Expiră 22 Iun. 2024