Publicat 24 Ian 2008 | Reactualizat 27 Ian 2008 | Expiră 24 Feb 2008

Team Manager

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent de studii superioare
- Experienţă în domeniu similar de preferabil
- Abilităţi de vânzare, tenacitate, acurateţe, gândire strategică, spirit de echipă şi orientare către rezultate
- Abilităţi de management eficient al vânzărilor şi al resurselor umane
- Abilităţi de interacţionare cu clienţii

Descrierea jobului

Implementează şi coordonează planul de vânzări al echipei
- Comunicarea planului şi a activităţilor de vânzări previzionate, echipei sale
- Recrutarea, angajarea, instruirea personalului şi asigurarea mijloacelor necesare îndeplinirii eficiente a sarcinilor acestora
- Atitudine proactivă în stabilirea programului echipei în vederea evidenţierii performanţelor în vânzări şi servisare
- Organizarea sedinţelor periodice în scopul facilitării comunicării deschise
- Direcţionează efortul în vederea optimizării şi măririi portofoliului actual de clienţi prin aprofundarea relaţiilor existente şi prin vânzarea proactiva
Şansă unică
Vă oferim oportunitatea de a demara o carieră în condiţii foarte avantajoase:
Produs financiar modern
Piaţă neacoperită - sub 0,3% din populaţie beneficiază de acest produs
Necesar mare de îmbunătăţire a condiţiilor de locuit
Posibilitatea de a deveni independent financiar în cadrul Serviciului Consiliere Financiară al HVB Banca pentru Locuinţe S.A.

Suportul nostru
HVB Banca pentru Locuinţe S.A. vă susţine efortul şi munca prin:
Şansa de a intermedia un produs în condiţii de comision deosebit de avantajoase
Training calificat gratuit
Campanii de marketing şi popularizare a băncii şi a produsului
Asistenţă permanentă în cariera dumneavoastră

HVB Banca pentru Locuinţe S.A. este o instituţie de credit specializată în activitatea de economisire-creditare pentru domeniul locativ. Banca funcţionează în baza legii societăţilor comerciale şi a legislaţiei bancare specifice - precum Ordonanţa de urgenţă nr. 99/2006 privind instituţiile de credit şi adecvarea capitalului, partea a II-a, titlul II: \"Bănci de economisire şi creditare în domeniul locativ\".

Expirat
Team Manager  -  HVB Banca pentru Locuinte S.A

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles