Gratis

Team Leader Tobacco TIMISOARA

Clock Advertising SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Clock te asteapta intr-o #SuperEchipa unde vei cunoaste oameni noi, locuri minunate și provocari frumoase!
Daca esti in cautarea unui job care sa iti permita sa te dezvolti profesional intr-un mediu de lucru placut , să iti asigure si un nivel salarial avantajos.
Te așteptam sa aplici pentru postul de Team Leader Tabacco pentru coordonarea si instruirea unei echipe formata din 3/4 hostesse, ce vor desfasura activitati de promovare pe timp de zi in benzinarii, magazine si hypermarketuri, sau program de seara in restaurante, pub-uri si cafenele.

Cerinte
- Disponibilitate pentru un program de lucru de 8 ore/zi: Marti-Sambata - in functie de planificare (program de zi sau seara)
- Permis de conducere de minim 1 an
- Experienta in promotii, evenimente, coordonare de echipe reprezinta un avantaj
- Dinamic- Proactiv- Responsabil
- Disponibilitate pentru program flexibil, full time

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Instruieste, coordoneaza si verifica in teren echipa pe care o are in subordine
- Implementeaza si supervizeaza campaniile/promotiile in derulare
- Centralizarea si raportarea zilnica/saptamanala a activitatii catre Agentie (aceasta raportare se face dinamic, in momentul confruntarii problemei intr-o anumita locatie)
- Logistica de premii si de materiale pentru locatiile desemnate
- Recrutarea de posibili noi angajati in echipa pe care o are in subordine

Oferta:
- Masina
- Pachet salarial competitiv
- Bonusuri pentru performante
- Pachet de training (basic marketing)
- Program de lucru flexibil
- Mediu de lucru placut
- Posibilitate de promovare

Clock is a BTL and shopper marketing agency that delivers tailor made experiences designed to increase sales and brand awareness and seamlessly bring brands closer to people.

Misiune

Clock aims to be recognized as the national leading agency in BTL and shopper marketing services. With stellar experience and focus driven ambition we are committed to reach every time new exemplary results for our clients and to deliver memorable experiences as well as unique moments for the customers in the entire country.

Produse

121 Consultancy Programs Shopper marketing programs Trade shows and caravans Brand activations In-Store activations Corporate & Consumer Events Field Management

Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024