Gratis

Team Leader Productie - Targu Mures

HIRSCHMANN AUTOMOTIVE TM

Candidatul Ideal

Acceptă provocarea viitorului și alătură-te echipei noastre pentru dezvoltarea unei cariere de succes!
Cautam pentru echipa noastra de Productie o persoana deschisa cu bune abilitati de Leadership orientat spre rezultate.
Pentru acest rol este nevoie de:
  • Cunostinte de limba engleza la nivel avansat conversational.
  • Abilitatea de a lua decizii
  • Abilitatea de a motiva si inspira
  • Abilitatea de a planifica si organiza
  • Deprinderi de comunicare
  • Orientare spre client
  • Spirit de echipa
  • Orientare spre dezvoltare personala si profesionala
  • Abilitatea de a analiza
Beneficiile pe care le oferim sunt:
  • Traininguri pentru dezvoltare profesionala si personala
  • Transport gratuit
  • Tichete de masa
  • Tichete cadou
  • Bonus anual de performanta
  • Abonament medical
  • Al 13-lea salariu
  • Bonus de fidelitate

Descrierea jobului

Rolul face parte din cadrul departamentului de Productie si presupune urmatoarele responsabilitati:
  • Generarea si administrarea bugetului de investitii si de cheltuieli in confomitate cu planul de dezvoltare a firmei.
  • Coordarea si conducerea activitatii membrilor echipei de Productie (Segment Leader, Process Engineer Team lider, Quality team lider, logistics team lider) pentru imbunatatirea continua a tuturor proiectelor (in toate aspectele) si pentru atingerea obiectivelor departamentului de Productie (conform procesului de agreere de obiective cu Directorul Operational) precum si obiectivele de organizatie.
  • Coordonarea activitatii Leaderilor de Segmente pentru atingerea obiectivelor majore ale segmentelor: performanta de productivitate, calitate (rebut intern, PPM extern, si Sistemul Calitatii specific liniei de productie), Sistemul 5S si cerintele de Mediu si SSM de la nivelul liniilor de productie.
  • Organizarea activitatii de productie pentru utilizarea eficienta a tuturor resurselor disponibile in vederea sustinerii unei afaceri profitabile.
Aplica acum! Asteptam cu interes sa ne cunoastem!

HIRSCHMANN AUTOMOTIVE TM este o companie tanara si dinamica, parte a HIRSCHMANN AUTOMOTIVE GmbH. Activitatea de productie a inceput in Decembrie 2007, primele produse fiind cablaje pentru sistemele de asistenta la parcare
Principalele produse realizate in HIRSCHMANN AUTOMOTIVE TM: cablaje pentru: senzori ABS, oglinda automata, cutia automata de viteza, senzori de presiune, deschidere automata, acceleratia electronica pentru automobile, motociclete si snowmobile, sistemele audio si video, instalatia de putere din automobile, cablaje si adaptoare pentru instalatia de putere din automobile hibrid, solutii de conectica in industria fotovoltaica.
Clientii nostri sunt principalii producatori de automobile si de subansamble din industria auto.
Echipa noastra este orientata spre dezvoltare profesionala si personala, iar noi sprijinim aceste eforturi prin dezvoltarea unei platforme pentru invatare si imbunatatire continua.
Cresterea este posibila doar daca lucram impreuna!
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024