Gratis

Team Leader Operational Policlinica

Regina Maria

Descrierea jobului

In momentul in care vezi impactul pe care il are munca ta de zi cu zi, ai certitudinea ca te afli in locul potrivit si esti determinat sa devii mai bun. In rolul de Team Leader Operational in Clinica Endodigest Oradea, vei coordona o echipa de oameni ambitiosi si responsabili, alaturi de care vei implementa strategii de crestere si vei contribui la oferirea experientelor pozitive pentru pacienti.

Ce ne dorim de la tine:

· Experienta de coordonare echipa / proiecte de minimum 3 - 5 ani;

· Experienta de lucru in zona medicala, reprezinta un avantaj;

· Sa fii o persoana autonoma, organizata si perseverenta, care da dovada de initiativa si care se adapteaza cu usurinta la diferite tipologii de oameni;

· Sa ai o atitudine proactiva, orientata spre identificarea de solutii creative;

· Sa relationezi cu usurinta si sa dai dovada de empatie si deschidere spre nou.

Noi apreciem oamenii care:

· Sunt atenti la nevoile celor cu care interactioneaza;

· Sunt gata sa ofere experiente memorabile pozitive pacientilor;

· Sunt ambasadorii lucrului in echipa;

· Sunt fideli angajamentelor pe care si le iau si cauta permanent solutii pentru a-si respecta aceste angajamente;

· Isi doresc permanent sa fie mai buni decat au fost ieri.

Sa-ti povestim pe scurt despre rol:

· Coordonezi, organizezi si administrezi buna desfasurare a activitatii in clinica, cu scopul de a atinge si mentine standardele companiei;

· Construiesti si sustii echipa, pui in valoare toti oamenii din subordinea ta, analizezi performanta, identifici punctele forte ale fiecaruia si le valorifici la maxim prin feedback, coaching, planuri de dezvoltare;

· Identifici permanent puncte de imbunatatit in activitatea operationala, gasesti solutii si implementezi planuri de actiune in scopul cresterii calitatii serviciilor medicale oferite;

· Organizezi intalniri periodice cu echipa, stabilesti prioritati și termene limita, adaptezi planurile daca este cazul;

· Desfasori interviuri, evaluezi si selectezi persoane cu potential si compatibile cu valorile Regina Maria, pentru crearea unor echipe de lucru performante;

· Esti responsabil de inductia angajatilor noi, de stabilirea unui plan de inductie si nominalizarea unui formator responsabil cu integrarea lor in activitate si în echipa;

· Evaluezi activitatea, competentele și gradul de asumare a valorilor pentru angajatii din subordine;

· Asiguri si sustii un mediu echitabil, transparent si corect de salarizare, respectand principiile strategice de compensatii si beneficii ale companiei.

Te rugam sa ai in vedere ca vor fi contactati doar candidatii care corespund criteriilor de eligibilitate.

Povestile de succes au intotdeauna in spate oameni pasionati de a construi, iar alaturi de noi sunt cei mai buni. Intr-o lume dinamica si intr-o continua schimbare, daca printre valorile tale se numara invatarea continua, grija, integritatea si capacitatea de a munci pentru un scop comun, atunci aici vei gasi inspiratia sa construiesti alaturi de noi un sistem medical performant si uman, cu impact in viata oamenilor.

Reteaua de sanatate REGINA MARIA este lider in calitatea serviciilor medicale din Romania, fiind singurul operator care detine trei spitale cu acreditari internationale. Prin cele 14 acreditari detinute, REGINA MARIA demonstreaza constant angajamentul sau pentru excelenta medicala si siguranta ingrijirii pacientilor.

Totodata, REGINA MARIA a inovat si segmentul serviciilor medicale pentru companii, lansand in premiera in Romania conceptul de abonamente corporate, in urma cu 25 de ani. Mai recent, compania a dezvoltat si pachete medicale specializate pentru IMM si persoane fizice, gestionand in prezent un portofoliu de peste 740.000 de abonamente. In plus, in ultimii 10 ani, REGINA MARIA a investit peste 200 de milioane de euro in dezvoltarea sistemului medical din Romania, prin modernizarea sau deschiderea de noi locatii, achizitia de aparatura performanta si pregatirea echipelor medicale.

REGINA MARIA este singura companie de servicii medicale din Romania care a preluat in totalitate si a integrat cu succes peste 35 de alti jucatori de pe piata, avand o prezenta nationala, in toate judetele tarii, printr-o retea de peste 500 de clinici proprii si partenere. Compania reuneste peste 8.000 de angajati si colaboratori si ofera servicii complete de spitalizare si chirurgie, maternitate, policlinica, imagistica, laborator si stocare de celule stem, unui numar de peste 5.8 milioane de pacienti.

Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024