Gratis

Team Leader echipa vanzari directe

Orange Romania Communications

Candidatul Ideal

Avem o super echipa si te asteptam sa faci parte din ea!

Candidatul ideal:
  • Experienta de minim un an in coordonarea si motivarea unei echipe de vanzari directe;
  • Capacitatea de motivare si instruire a consultantilor de vanzari;
  • Disponibilitate pentru munca de teren- supervizarea consultantilor de vanzari;
  • Permis de conducere categoria B (fără incidente).

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Coordoneaza echipa de vanzari directe;
  • Contribuie la procesul de recrutare si selectie a consultantilor de vanzari;
  • Analizeaza activitatea echipei( statistici si performanta) si face recomandari pentru eficientizarea activitatii;
  • Analizeaza si identifica probleme, contribuie si ofera suport pentru atingerea obiectivelor lunare;
  • Urmareste indeplinirea target-ului lunar si anual de vanzari;
  • Instruieste si dezvolta echipa de vanzari;
  • Organizeaza si coordoneaza activitatile administrative.

Beneficii:
  • Salariu motivant construit din 3 parti: salariu fix+ comisioane+ bonusuri;
  • Bonuri de masa;
  • Laptop, tableta, telefon;
  • Masina de serviciu;
  • Training-uri de specialitate recunoscute la nivel international ;
  • Posibilitati reale de avansare in cariera in cadrul unei companii multinationale.

*Angajarea se va face prin partener Orange Romania Communications.

Orange Romania Communications is a company part of the Orange group and a subsidiary of Orange Romania since September 30, 2021.

Company offer assistance and converged fixed voice mobile services, broadband internet and television for its approximately 5 million customers. It also manages the network infrastructure of up to 90,000 km of fiber optics and connects around 3 million households.

Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 28 Apr. 2024