Gratis

Tamplar

IANSON PROD SRL

Candidatul Ideal

Suntem o companie dinamica, specializata in productia si montajul de mobilier la comanda, si cautam un Tamplar cu experienta pentru a se alatura echipei noastre!
  • Experienta demonstrata ca tamplar, cu cunostinte solide in prelucrarea lemnului.
  • Abilitati tehnice excelente si atentie la detalii.
  • Capacitatea de a citi si interpreta planuri si desene tehnice.
  • Cunostinte in utilizarea echipamentelor si a uneltelor specifice atelierului de tamplarie.
  • Abilitati de comunicare si colaborare in echipa.
  • Flexibilitate in program si capacitatea de a lucra cu termene stranse.
  • Atitudine pozitiva si pasiune pentru tamplarie si mobilier.
  • Cunostintele de electrica si mecanica constituie un avantaj.
  • Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj.

Descrierea jobului

  • Confectionarea de mobilier la comanda.
  • Lecturarea si interpretarea planurilor si schitelor pentru a produce piese de mobilier conforme cu specificatiile clientului.
  • Selectarea si prelucrarea materialelor, inclusiv lemn masiv, PAL, MDF, etc.
  • Utilizarea uneltelor si a echipamentelor specifice atelierului de tamplarie: circular, masina dacant, masina de gaurit multipla, oberfreze, eventual CNC.
  • Montarea si asamblarea pieselor de mobilier in atelier sau la locatia clientului.
  • Verificarea calitatii lucrarilor efectuate si asigurarea ca produsele finisate sunt impecabile din punct de vedere estetic si functional.
  • Respectarea normelor de siguranta si a procedurilor de lucru in atelier.

Beneficii:
  • Oportunitatea de a lucra intr-un mediu creativ si inovator.
  • Salariu competitiv si pachet de beneficii atractiv.
  • Dezvoltare profesionala si posibilitati de avansare in cadrul companiei.
  • Lucrul cu materiale de calitate si echipamente moderne.
  • Mediu de lucru placut si colegial.

Suntem o companie romaneasca de prestigiu, clasata in topul producatorilor de mobilier pentru farmacii si magazine comerciale. Cu o vasta experienta in domeniu, ne dedicam cu pasiune productiei de mobilier personalizat, adaptat nevoilor specifice ale clientilor din industria farmaceutica si a retailului. De-a lungul anilor, am construit o reputatie solida datorita calitatii superioare a produselor noastre, designului inovator si serviciilor profesionale oferite. Echipa noastra talentata de tamplari si designeri lucreaza impreuna pentru a crea solutii estetice si functionale, ce optimizeaza spatiul si asigura o experienta placuta pentru clientii nostri.
Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024