Gratis

Tamplar

UTIL SRL

Candidatul Ideal

  • Experiență anterioară în lucrul ca tamplar
  • Abilități excelente de lucru manual și cunoștințe solide în utilizarea uneltelor și a mașinilor de prelucrare a lemnului
  • Capacitatea de a citi și interpreta planuri și schițe tehnice
  • Atent la detalii și capacitatea de a efectua lucrări precise
  • Abilități bune de comunicare și capacitatea de a lucra eficient în echipă
  • Flexibilitate și capacitatea de a lucra în diverse medii și cu diverse materiale

Descrierea jobului

Responsabilitiți
  • Interpretarea planurilor și a schițelor pentru a determina materialele și procedurile necesare
  • Utilizarea uneltelor și mașinilor de prelucrare a lemnului pentru a tăia, forma și finisa materialele conform specificațiilor
  • Asamblarea și fixarea pieselor
  • Manipularea mărfii si transportul la beneficiar

Beneficii
  • Activitatea se desfășoară intr o fabrica moderna în condiții curate, plăcute si organiazate
  • Program de lucru fix : luni - vineri 8-16:30
  • Concedii legale / zile libere sărbători legale
  • Asigurarea transportului pana la punctul de lucru
Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024