Gratis

Systems Area Specialist - Fire Detection

POLON-ALFA ROMANIA S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Dacă ești o persoană pozitivă, comunicativă, sociabilă și orientată către client, ai putea fi interesat în a aplica pentru postul de Systems Area Specialist - Fire Detection.

Căutăm o persoană cu următoarele abilități și competențe:
  • Experiență de minim 2 ani în vânzari
  • Capacitatea de analiză și selecție
  • Capacitatea de promovare, prezentare și vânzare a produselor companiei
  • Bune abiltăți de comunicare, negociere și orientare spre rezultat
  • Spirit de inițiativă și capacitatea de a lucra în echipă
  • Abilități de comunicare în limba engleză (nivel mediu)
  • Cunoștințe de utilizare PC (nivel mediu)
  • Permis de conducere - cat. B

Studii superioare în domeniul Economic sau al Ingineriei, reprezintă un avansaj.

Descrierea jobului

Care vor fi atribuțiile tale?
  • Construirea de oferte corespunzătoare profilului clientului și finalizarea vânzărilor
  • Oferirea de consultanță de specialitate pentru întreaga gama de produse din portofoliul companiei
  • Furnizarea de informatii către clienți cu privire la disponibilitatea în stoc a produselor, condiții și modalități de transport
  • Menținerea și îmbunătățirea relației cu clienții prin oferirea de servicii post-vânzare, pe durata derulării contractului
  • Gestionarea eficientă și responsabilă a stocurilor de produse
  • Promovarea produselor din ofertă

Ce oferim?
  • Mediu de lucru plăcut, cu oameni tineri, entuziaști și prietenoși
  • Programe de dezvoltare personală
  • Beneficii extra salariale precum: abonamente pentru servicii medicale gratuite, telefon, laptop și mașină de serviciu,
  • Bonus în funcție de performanță
  • Bonus anual
  • Orar de lucru flexibil

POLON-ALFA ROMANIA este o companie specializată în vânzarea de sisteme de securitate, parte din grupul internațional Polon-Alfa, cel mai mare furnizor de sisteme de securitate din Polonia, cu o puternică prezență în Europa și parteneriate în întreaga lume.

Înființată în anul 2011, compania POLON-ALFA ROMANIA este unul dintre cei mai importanți producători și distribuitori de sisteme de securitate din România, având sediul central în București. Acum, acesta servește ca centru pentru Sales, Tehnical Support, Marketing, Human Resources, Management și Accounting, dar și ca showroom unde clienții pot vizualiza și testa produsele oferite.

În prezent avem puncte de lucru în principalele centre economice din țară: Cluj, Timișoara, Iași, Galați, Brașov și Craiova. Acestea servesc ca centre pentru Sales și Technical Support, a căror activitate este concentrată asupra oferiririi de servicii de consultanță și asistență tehnică specializată pentru peste 800 de colaboratori POLON-ALFA.

Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024