Gratis

Supraveghetor sala jocuri - Oradea, Craiova

SC SUPERBET BETTING & GAMING SA
2 poziții

Candidatul Ideal

Super Echipa noastră se mărește, motiv pentru care suntem în căutare de colegi pentru noul Superbet Club.
Având în vedere faptul că programul sălilor de jocuri este non-stop, acest job presupune program de lucru în ture, inclusiv de noapte.

Ești o persoană care are:
  • Studii medii
  • Cunoștințe de operare PC - nivel mediu
Și
  • Îți place să relaționezi cu clienții și să comunici
  • Ești echilibrată, responsabilă și organizată
  • Dar și loială, corectă și serioasă

Descrierea jobului

Rolul tău alături de noi este să:
  • Te asiguri că activitatea în sala de joc se desfășoară în condiții optime, atât pentru tine cât și pentru clienți
  • Oferi suport și consiliere clienților pentru utilizarea aparatelor de joc
  • Te ocupi de servirea clienților cu băuturi din produsele de protocol
  • Întocmești documentele aferente schimbului de tură

Beneficii pentru o carieră în avantajul tău:
  • Contract de muncă pe durată nedeterminată
  • Program de lucru flexibil
  • Salariu competitiv + tichete de masă electronice
  • Bonus de performanta
  • Plata orelor suplimentare/ sărbători legale cu 175%/ 200% sau zile libere plătite
  • Cadou de sărbători Paște/ Crăciun
  • Discounturi la diverși parteneri (7Card, Lensa, Cărturești și alții)
  • Formare profesională în locație
  • Oportunități reale de promovare în cadrul grupului Superbet
  • Acces la programe de dezvoltare personală și profesională
  • Abonament medical Expert Complete la Regina Maria
  • Polițe de Asigurare Medicală și de Viață la Metropolitan Life
  • Program de asistență pentru angajați (consiliere personală, financiară, juridică sau de sănătate)

Așteptăm să îți citim CV-ul și să povestim mai multe în cadrul unei discuții.

Doar candidații selectați vor fi contactați de echipa noastră de recrutare.

Supraveghetor sală jocuri/ Slot attendant/ Lucrător comercial

Descrierea companiei

Vino și tu în echipa Superbet!

Fondată în anul 2008, Superbet este o companie de tech & entertainment, fiind liderul industriei de pariuri sportive din România.

În acest moment, avem o rețea de aproximativ 1.000 de agenții și peste 3.000 de colegi în echipele de retail.Suntem organizația cu cea mai impresionantă creștere din domeniul Betting & Gaming din Europa Centrală și de Est, întreaga echipă concentrându-se pe extinderea și consolidarea modelului nostru de business, atât la nivel național cât și internațional.

Ne mândrim cu faptul că suntem singura companie românească premiată de patru ori în cadrul Central and Eastern European Gaming Conference (CEEGC) cu trofeul de excelență în regiune - Cel mai bun Operator de Pariuri Sportive din Europa Centrală și de Est, iar viziunea noastră este să devenim liderul global al industriei noastre.

În echipa Superbet îți poți pune în valoare calitățile și te poți dezvolta profesional, în fiecare zi. Hai să faci parte din echipa noastră!

Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024