Gratis

SUPRAVEGHETOR SALA JOCURI - INCLUSIV-TUNARI-ILFOV

MAGIC GAMES AB S.R.L.
18 poziții

Candidatul Ideal

Ce iti oferim
- Pentru inceput un venit net garantat + alte beneficii fixe si variabile
- Un program de lucru flexibil (in ture de zi si de noapte)
- Tichete de masa in format electronic, valoare tichet 30 de lei
- Tichete cadou de sarbatori (Paste si Craciun)
- Bonus de performanta
- Loc de munca cat mai aproape de casa
- 1 zi libera - zi de nastere
- Perioada de pregatire, care imbina creativ nevoile tale cu nevoile companiei
- Sanse reale de promovare interna
- Sustinerea din partea echipei si a managerilor pentru a te integra cu usurinta in noul rol
- Posibilitatea unui start promitator al carierei intr-un mediu profesional

Descrierea jobului

Ce vei face?
- Vei oferi clientilor toate informatiile referitoare la campaniile si evenimentele desfasurate in locatiile Magic;
- Vei asigura suport clientilor pe toata durata vizitei acestora in sala de joc, astfel incat fiecare client sa aiba o experienta deosebita;
- Vei face plati si vei intocmi/emite documente specifice;
- Vei prezenta clientilor oferta de produse a companiei si detalii referitoare la continutul acestora.

Experienta anterioara nu este necesara, oferim training on the job.

Daca ai abilitati de comunicare, esti responsabil/a, acesta poate fi jobul tau!

Determinarea si implicarea in rezolvarea taskurilor iti poate aduce beneficii substantiale rezultate din tips. Daca suna interesant si intrunesti criteriile de mai sus da click pe "Aplica" sau trimite un CV cu poza la hr@magic.ro sau contacteaza-ne la telefonul 0726771251.
Ce mai astepti? Hai, fii parte din echipa noastra, din echipa Magic!

Descrierea companiei

Stii cine suntem?
Magic Games AB SRL functioneaza cu succes pe piata din Romania din anul 2013 avand ca obiect principal de activitate organizarea jocurilor de noroc.
Datorita extinderii considerabile din intreaga tara, compania este considerata un competitor important la nivel national, stabilind astfel standardele in calitatea serviciilor oferite. De asemenea, se adapteaza in mod constant la cerintele pietei si la schimbarile permanente ale serviciilor si produselor oferite.
Diversitatea si calitatea serviciilor oferite alaturi de caracterul modern al entertainment-ului disponibil sunt reflectate in fiecare moment de satisfactia participantilor la jocurile de noroc.
Succesul companiei este asigurat si de contributia semnificativa a angajatilor, motiv pentru care ne implicam activ in calificarea si sustinerea lor.
In prezent, Magic Games AB se bucura, de asemenea, de o activitate in peste 31 de sali de joc sub brandul „Magic” si prin intermediul unei retele extinse de parteneri si terti. In toate punctele de lucru, cadrul legislativ este implementat, asumat si sustinut continuu datorita procedurilor interne de lucru clar stabilite de Magic Games AB.
Magic Games AB este o companie preocupata de siguranta angajatilor, a clientilor si a tuturor operatiunilor si activitatilor pe care le desfasoara.
Magic Games AB este o companie care ofera acces la divertisment de tip jocuri de noroc, se afla intr-o continua dezvoltare si are in derulare mai multe proiecte.
Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024