Gratis

Supraveghetor sala de jocuri

INTERGAME SELECT
22 poziții

Candidatul Ideal

Noul angajat al echipei Intergame Select poti fi chiar tu daca:

- Ai excelente abilitati de comunicare
- Ai terminat 10 clase
- Esti polivalent

Descrierea jobului

Supraveghetorul sala de jocuri are un rol cheie in compania noastra deoarece interactioneaza direct cu clientii nostri.

Principalele atributii ale tale vor fi:
  • Întâmpinarea clienților în sala de joc si servirea cu bauturi din produsele de protocol
  • Plata câștigurilor obținute la aparatele de joc
  • Comunicarea si ascultarea nevoilor clientilor, pentru un confort optim in sala de jocuri
  • Alte atributii de rutina zilnica a salilor de jocuri.

Iti oferim urmatoarele :
  • Pachet salarial motivant si complex
  • Posibilitatea de a lucra intr-o companie internationala
  • Un program flexibil, lucrandu-se in ture de 12 ore, fie de zi, fie de noapte
  • Tips-uri substantiale (pana la 100%)
  • Nu-ti cerem experienta si la noi chiar se promoveaza din intern
Trimite cv-ul tau, impreuna cu o poza la adresa cv@intergameselect.com sau cauta-ne pe Facebook : Million "oras" Careers.

Salile noastre de jocuri de noroc sunt prezente in toata Europa (Germania 133 locatii, Italia 9 locatii, Croatia 35 locatii precum si in alte tari). In Romania ne desfasuram activitatea sub brandul Million care detine o retea extinsa de peste 50 de locatii in toata tara, un sfert dintre acestea aflandu-se in Bucuresti.

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024