Publicat 29 Aug 2019 | Expiră 28 Sep 2019

Supraveghetor Afterschool

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 luna experiență în Educatie / Training / Arte

Candidatul ideal

Centrul Educational Wings angajeaza supraveghetor pentru afterschool.
Cerinte:
-persoana care sa iubeasca copiii
-absolvent al Liceului Pedagogic- constituie un avantaj, dar nu este obligatoriu
-experienta in domeniul educational
-abilitati foarte bune de comunicare
-persoana responsabila, punctuala, organizata, dornica sa lucreze cu copiii
-persoana creativa, energica, cu mult entuziasm, implicata

Descrierea jobului

Ce oferim:
-un salariu avantajos
-nu suntem adeptii trezitului de dimineata, asa ca programul nostru incepe la ora 10:30 si se incheie la ora 18:30
-un mediu de lucru mereu vesel
-multe zambete si imbratisari
-masa zilnica este din partea noastra

Vino sa ne cunoastem, cafeaua/ceaiul este din partea noastra.

Misiunea noastra este sa asiguram copiilor un mediu in care sa se simta fericiti si in siguranta, in care sa deprinda si sa-si consolideze cunostintele necesare la scoala si in viata.

Activitatea Centrului Educational WiNGS este impartita in trei directii principale: After School, Before School si Cursuri specializate.

Programele de After School si Before School sunt construite astfel incat sa oferim copiilor inscrisi in ele o a doua casa, in care ei sa creasca si sa se dezvolte armonios, sa alega ce le place din tot ce oferim si sa poata sa-si descopere astfel pasiuni noi. Avem grija ca mesele pe care le oferim sa fie sanatoase si construim saptamanal meniul impreuna cu medicul nutritionist Luiza Parvu, Medic specialist Diabet Zaharat, Nutritie si Boli Metabolice, Coordonator al volumului Alimentatia Omului Modern.

Punctul nostru forte il reprezinta cursurile specializate. Suntem diferiti prin cursurile de comunicare si dezvoltare personala (precum: Public Speaking, Kids Debate) si prin cursurile cu profil tehnic (precum: Programare, IT, Web Design, Robotica) pe care le oferim copiilor, astfel incat ei sa poata experimenta si invata lucruri interesante, pentru a-si descoperi talente si abilitati.

Va asteptam cu drag sa ne cunoasteti!

Supraveghetor Afterschool  -  Centrul Educational Wings

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles