Gratis

Supply Chain Manager

HUMANGEST GROUP

Candidatul Ideal

Cautam un Supply Chain Manager motivat si responsabil, pentru unul din clientii nostrii, companie multinationala, specializata injectarea termoplastelor.

Pentru a indeplini aceste atributii este necesar sa ai:
  • Studii superioare absolvite, cu diploma de licenta.
  • Minim 5 ani de experienta in domeniu.
  • Cunostinte de limba Engleza la un nivel conversational, italiana constituie un avantaj
  • Cunostinte de Excel la nivel avsant si SAP - modul MM.
  • Cunostinte de legislatie in domeniul transporturilor si importurilor.
  • Capacitate de planificare, organizare si decizie.
  • Abilitati de comunicare si coordonare echipa, orientare catre clienti.
  • Flexibilitate si adaptabilitate.

Descrierea jobului

Principalele atributii ale rolului sunt:
  • Cumpararea serviciilor si produselor necesare companiei, prin contactul direct cu furnizorii.
  • Gestionarea relatiilor cu clientii si furnizorii.
  • Solicitarea ofertelor de servicii/produse si efectuarea achizitiilor.
  • Monitorizarea modului de functionare a produselor sau serviciilor achizitionate.
  • Urmarirea stocurilor, de la materii prime pana la produse finite.
  • Gestionarea procesului de inventariare pentru materii prime si materiale.
  • Resposabilitati privind urmarirea procesului de planificare productie.

Vei beneficia de:
  • Salariu competitiv.
  • Bonuri de masa in valoare de 40 lei / zi.
  • Alte beneficii atractive.
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala.
  • Ai weekend-ul doar pentru tine si familia ta, iti respectam programul si echilibrul intre viata profesionala si viata privata.
  • Contract pe perioada nedeterminata.

Humangest Romania este parte a grupului SGB Humangest Holding, grup cu capital integral italian, specializat in consultanta in domeniul resurselor umane.

Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane.

Humangest Group va pune la dispozitie o gama variata de servicii:

  • Recrutare si Selectie de Personal
  • Leasing de Personal
  • Administrare de Personal si Payroll
  • Evaluarea performantelor angajatilor
  • Training
  • Outplacement
  • Detasare de Personal in Strainatate
Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 13 Apr. 2024