Gratis

SUPORT VANZARI, BACK OFFICE

ACVATEAM SRL
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

persoana deschisa , extrovertita, proactiva, dinamica, orientata spre rezultate organizata si atenta la calitatea muncii prestate,

Descrierea jobului

Suport pentru echipa din Departamentul Comercial cu scopul de a realiza comunicarea cu clienții și de a răspunde solicitărilor ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂acestora;
Furnizezi informatii privind produsele si serviciile companiei, oferte.
Mentii relatia cu clientii in procesul de vanzare si post-vanzare;
Asiguri suport in diferite proiecte administrative.
Identifici nevoile clientilor.
Intocmesti documentația specifica activității (avize, documente de livrare, etc)

Ce beneficii vei avea ?
Salariu fix+tichete de masa
Prima de sarbatori+bonusuri de succes

Oferim instruire la locul de munca si suport pentru crestere profesionala.
Mediu de lucru modern, linistit si atmosfera de lucru deschisa.

Compania Acvateam activeaza in domeniul piscicol/acvacultura din anul 2015, avand o crestere a activitatii in fiecare an, ceea ce confera angajatilor sai siguranta si motivatie pentru locul de munca.
Compania ofera servicii si echipamente fermelor piscicole.

Publicat 22 Mai 2024 Reactualizat 5 Iun. 2024 Expiră 21 Iun. 2024