Gratis

Suport Clienti, birou Pipera, salariu 3000 NET

CONFIDENTIAL - 10 poziții

Candidatul Ideal

Alatura-te echipei clientului nostru in rolul de Customer Support Representative si vei avea ocazia sa fii parte din unul dintre cele mai fresh proiecte financiare de pe piata din Romania.

Care sunt beneficiile tale:
  • Un salariu net incepand de la 3000 de lei
  • Bonuri de masa de 40 de lei pe fiecare zi lucratoare - aproximativ 800 de lei pe luna
  • Abonament medical si alte beneficii specifice
  • Contract pe perioada nedeterminata
  • Oportunitati de invatare si dezvoltare in cariera

Cum stii ca esti potrivit pentru echipa noastra?
  • Esti o fire comunicativa, iti place sa interactionezi cu ceilalti si sa rezolvi probleme.
  • Ai mai lucrat in call center (dar nu obligatoriu).
  • Iti doresti sa inveti lucruri noi si sa te dezvolti cu proiectul din care faci parte.
  • Esti disponibil sa incepi activitatea imediat sau in maximum 2 saptamani.
  • Nu ai un istoric de fraude financiar-bancare (daca ai, probabil ca nu ai nevoie de job😊).

Descrierea jobului

Cum va arata ziua ta de lucru:
  • Pe scurt: vei prelua apelurile si vei rezolva solicitarile clientilor nostri intr-o maniera pozitiva.
  • Vei oferi suport clientilor 24/7, asadar vei lucra in ture si uneori, noaptea, sambata si duminica. Dar pentru efort suplimentar, se plateste dublu.
  • Vei lucra intr-o echipa prietenoasa pentru una dintre cele mai tari companii din Romania.
  • Activitatea se desfasoara de la birou, intr-una din cele mai cool cladiri din zona metroului Pipera.
Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 23 Mai 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.