Gratis

Supervizor tehnic - Grand Hotel Continental

CONTINENTAL HOTELS

Candidatul Ideal

Cerinte:
• Experienta in functii tehnice de 3-5 ani;
• Cunostiinte tehnice in domeniul constructiilor si instalatiilor;
• Cunoasterea caracteristicilor tehnice de functionare a utilajelor din hotel si alimentatie publica si masuri de intretinere si remediere a defectiunilor ;
• Cunostiinte privind normele SSM SI SU,cunostinte privind normele PSI;
• Cunostinte privind Normele de Protectie Civila;
• Responsabilitate, receptivitate, rapiditate in structurarea informatiilor.

Descrierea jobului

Descriere Post :
• Supervizorul tehnic tine evidenta cladirilor, instalatiilor si echipamentelor din dotarea unitatii in vederea asigurarii intretinerii, reparatiilor curente si capitale.
• Urmareste, propune, realizeaza, dispune masuri invederea executarii corecte si la timp a lucrarilor aprobate, asigurand desfasurarea in cele mai bune conditii a activitatilor tuturor departamentelor din unitate din punct de vedere tehnic avand drept scop final satisfactia clientilor.

Beneficii :
  • salariu fix
  • tichete de masa;
  • abonament medical;
  • decont transport.

Continental Hotels SA are o tradiție de peste 30 de ani pe piața turistică din România. Încă de la început obiectivele companiei au avut în vedere furnizarea de servicii hoteliere pentru segmentul turismului de afaceri.

În prezent Continental Hotels este cel mai mare lanț hotelier românesc ce acoperă piața de lux, business și economy, oferind, în același timp, o gamă completă de servicii și pentru segmentul MICE. Portofoliul Continental Hotels cuprinde următoarele branduri hoteliere proprii: Grand Hotel Continental (5 stele), Continental Forum (4 stele), Continental (3 stele), Hello Hotels (2 stele), MyContinental (3 stele) precum și cele de food & beverage: Concerto Restaurant, Balkan Bistro, Bistro Continental, Mondo Restaurant, Victoria Club, Tekaffe, Cofetăria Continental.

Orașele în care Continental Hotels este prezent sunt: București, Arad, Oradea, Sibiu, Constanța, Tîrgu Mureș, Drobeta Turnu Severin și Suceava, totalizând peste 1860 de camera în 12 unități hoteliere.

Pentru mai multe informații, vizitează continentalhotels.ro sau urmărește-ne pe Facebook.

Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 14 Apr. 2024 Expiră 14 Apr. 2024