Gratis

SUPERVIZOR SANTIER - MAREA BRITANIE

PROCONECT DMT CONSTRUCT
5 poziții

Candidatul Ideal

Persoană serioasă, proactivă, pozitivă, comunicativă;
Bune abilități de organizare și coordonare.

Descrierea jobului

Cerințe minime:
Pașaport, pre-settlement și cunoașterea limbii engleze la nivel B1;
Experiența anterioară în domeniul construcției rețelelor de fibră optică sau construcții edilitare, permisul de conducere, deținerea de acreditări în domeniu sau studii superioare tehnice constituie un avantaj.

Responsabilități:
Abilitatea de a citi desene tehnice;
Capacitatea de a delega sarcini, grija pentru executarea la timp a lucrărilor;
Asigurarea suportului tehnic echipei care derulează lucrări și sunt aflate în diferite faze de execuție;
Întocmirea diferitelor rapoarte, a necesarului de material, a pontajului;
Analizarea situației de risc a lucrării și urmarirea relației cu clienții.

Beneficii:
Se oferă salariu motivant și prime de obiectiv în cadrul unor proiecte de lungă durată.
Cazarea și cheltuielile, transportul la și de la locul de muncă sunt asigurate și plătite de către angajator.

PROCONECT DMT CONSTRUCT LTD este o companie englezească situată în Calne - Marea Britanie care activează în domeniul construcțiilor civile - instalare cabluri subterane fibră optică, inclusiv refaceri structuri rutiere.
Publicat 1 Mart. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 31 Mart. 2024