Gratis

Supervizor Productie

RIAN & PARTNERS

Candidatul Ideal

  • Studii medii/ Studii superioare (constituie un avantaj);
  • Disponibilitate de lucru în 3 schimburi;
  • Cunoștințe minime indicatori / KPI aferenți departamentului producție;
  • Abilități bune de mediere și comunicare;
  • Abilitatea de coordonare a echipei;
  • Bune abilități de prioritizare a sarcinilor.

Descrierea jobului

  • Organizează, coordonează și supraveghează activitatea de producție;
  • Coordonează și gestionează activitatea membrilor echipei;
  • Întocmește repartizarea operatorilor pe posturi de ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃lucru, respectând programul de rotație a posturilor;
  • Întocmește zilnic raportări privind atingerea obiectivelor de producție și le transmite superiorilor ierarhici;
  • Gestionează indicatorii de producție și analizează diferențele;
  • Instruiește și evaluează subordonații cu privire la documentația existentă specifică posturilor de lucru;
  • Coordonează întâlnirile de predare - primire între schimburi;
  • Facilitează suportul tehnic al celor care intervin în procesul de producție (servicii suport) și oferă informații despre cauzele care au determinat apariția defectelor/blocajelor în fluxul de producție.

Suntem RIAN&Partners, agenția de recrutare – concept 100% românească ce oferă servicii specializate în managementul resurselor umane din domeniul industrial.

Obiectivul nostru este clar și simplu: eficientizăm orice proces de recrutare și organizare. Ajutăm afacerile ambițioase să ajungă la resursa umană potrivită planurilor de creștere. Susținem candidatii dinamici în a găsi jobul pe care să-l iubească.

Competențele și expertiza în Recrutare și Selecție, Executive Search, Consultanță în Resurse Umane și Diagnoză Organizațională, Coaching, Training în Leadership, Comunicare și Feedback ne-au permis să aducem o abordare cu adevărat unică asupra nișei industriale.

Lucrăm după o metodologie proprie, perfecționată de-a lungul celor 8 ani de prezență activă în piață și susținută de cei peste 30 de ani de experiență cumulată în managementul resurselor umane din mediul industrial.

Indiferent de stadiul în care te afli, calibrăm împreună cu tine soluțiile de care ai nevoie. Te ajutăm să setezi operațional și strategic structura de HR a business-ului tău, să recrutezi profesioniști de top sau să dezvolți și să implementezi programe de transformare green field și brown field.

Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 13 Iun. 2024