Gratis

Supervisor transport logistica

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

  • Experiență relevantă - 2-5 ani în domeniul logistică /transport.
  • Abilități de conducere echipe, capacitate de a coordona și gestiona echipele eficient
  • Cunoștințe tehnice - ințelegerea proceselor și tehnologiilor din domeniul transportului și logistică.
  • Capacitatea de a comunica eficient cu membrii echipei, clienții și alte departamente.
  • Capacitatea de a soluționa problemele operaționale.
  • Abilitatea de a prioritiza sarcinile și de a gestiona resursele eficient.
  • Capacitatea de a se adapta rapid la schimbări și cerințe noi.

Descrierea jobului

  • Verificarea și gestionarea documentelor de transport.
  • Înregistrarea și monitorizarea costurilor de transport.
  • Asigurarea valabilității licențelor și autorizațiilor necesare.
  • Monitorizarea consumului de combustibil și a documentației asociate.
  • Facturarea clienților și gestionarea facturilor de la transportatori externi.
  • Organizarea și arhivarea documentelor de transport.
  • Răspunderea solicitărilor din partea echipei de vânzări și a biroului.
  • Planificarea rutelor pentru optimizarea costurilor.
  • Găsirea încărcăturilor suplimentare în extrasezon.
  • Oferirea asistenței șoferilor pe parcursul curselor.

Alătură-te echipei noastre din București în calitate de Supervisor Transport și Logistică și fii parte dintr-un mediu dinamic și plin de oportunități! Avem un parc auto de peste 20 de camioane iar tu vei coordona activitățile legate de transport și logistică, lucrând în strânsă colaborare cu echipa noastră din tara. Beneficiezi de bonusuri atractive în funcție de performanță și ai șansa de a crește profesional într-un mediu competitiv și dinamic. Alătură-te echipei noastre și fii parte dintr-o companie care valorizează performanța și oferă oportunități de dezvoltare personală și profesională!
Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.