Gratis

Supervisor Regulament Ordine Interioara - Residential

Prime Kapital Development

Candidatul Ideal

  • Experiență demonstrată în roluri de supraveghere ordine interioara, preferabil într-un mediu de condominiu rezidențial.
  • Capacitatea de a implementa în mod corect și eficient regulamentul condominiului si operatiunile de securitate
  • Abilități excelente de comunicare pentru interacțiunea cu rezidenții, vizitatorii și alte părți interesate.
  • Atenție la detalii, intelegerea si documentarea precisă a incidentelor și menținerea înregistrărilor.
  • Capacitatea de a monitoriza și aborda încălcările regulilor în incinta condominiului rezidențial
  • Capacitatea de a asigura că toate vehiculele din proprietatea condominiului sunt înregistrate și respectă regulile de parcare.
  • Abilitatea de a aborda orice probleme legate de comportamentul/ inregistrarea animalelor de companie
  • Abilitatea de a investiga incidentele de deteriorare a proprietății și a accidentelor cauzate de rezidenți în incinta condominiului
  • Capacitatea de a furniza rapoarte detaliate către managementul proprietății și părțile interesate relevante.

Descrierea jobului

  • Monitorizarea și abordarea cazurilor de încălcare a regulilor în incinta condominiului rezidențial.
  • Adoptarea măsurilor adecvate pentru a impune regulile și regulamentele comunității.
  • Asigurarea că toate vehiculele din proprietatea condominiului sunt înregistrate și în conformitate cu regulile de parcare.
  • Monitorizarea zonelor de parcare pentru a identifica vehiculele neînregistrate sau parcate necorespunzător și luarea măsurilor necesare pentru a aborda încălcările.
  • Supravegherea procesului de înregistrare a animalelor de companie deținute de rezidenți, asigurându-se că se respectă politicile comunității referitoare la animalele de companie.
  • Abordarea oricăror probleme legate de comportamentul animalelor de companie sau discrepanțele de înregistrare în coordonare cu managementul proprietății.
  • Administrarea zonelor de parcare pentru vizitatori pentru a asigura disponibilitatea pentru oaspeți și impunerea regulilor de parcare pentru a preveni utilizarea abuzivă de către rezidenți sau persoane neautorizate.
  • Implementarea sistemelor pentru înregistrarea și monitorizarea parcării pentru vizitatori pentru a menține ordinea și securitatea. • Investigarea incidentelor de deteriorare a proprietății și a accidentelor cauzate de rezidenți în incinta condominiului.
  • Documentarea constatărilor, colaborarea cu furnizorii de asigurări și facilitarea rezolvării în conformitate cu procedurile stabilite

Suntem un dezvoltator, investitor și operator de proiecte imobiliare, integrat vertical, care beneficiază de o echipă experimentată, o bază substanțială de capital și o lista extinsă de proiecte in dezvoltare. Accentul este pus pe dezvoltarea proprietăților comerciale de tip mall sau strip-mall în țările CEE, cu focus pe Romania. Conducerea grupului include fondatorii și foștii directori ai celei mai mari companii imobiliare cotate la bursă din Europa Centrală și de Est care, din pozițiile anterioare, au dezvoltat, re-dezvoltat și operat peste 30 de proprietăți imobiliare
Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024