Gratis

SUPERVISOR DISTRIBUTIE DIRECTA

SC ELGEKA-FERFELIS ROMANIA SA

Candidatul Ideal

* Obligatoriu experienta pe o pozitie de supervisor vanzari directe FMCG;
* Abilitati de vanzare, negociere si orientare spre atingerea rezultatelor dorite;
* Disponibilitate pentru activitatea de teren;
* Abilitate de a coordona si conduce echipe
* Studii medii finalizate;
* Permis de conducere – categoria B;
* Bune abilitati de comunicare si relationare

Descrierea jobului

Responsabilităţi principale:

- Realizarea targetului si a obiectivelor de vanzari
- Coordonearea, organizarea si verificarea modului de lucru si a activitatii echipei de agenti din subordine
- Administrarea si incasarea soldurilor din piata
- Promovarea produselor companiei si atragerea de noi clienti
- Intocmirea de rapoarte de vanzari si vizite zilnice la clienti conform rutelor stabilite

Beneficii:

- Salariu fix + bonus de vanzari + tichete de masa
- Masina + telefon de serviciu
- Abonament la clinica medicala
- Tichete cadou de Paste si Craciun
- Discount la produsele comercializate de firma
- Instruire profesionala continua
- Dezvoltarea unei cariere intr-o companie multinationala

ELGEKA-FERFELIS ROMANIA SA este una dintre cele mai mari companii de distribuție din România cu o experiență de peste 20 de ani in FMCG, oferind servicii de vânzări și merchandising de talie mondială, marketing și marketing comercial, servicii de planificare financiară și servicii complete de logistică și distribuție prin intermediul celor 12 filiale din Bucuresti si principalele orase ale tarii. Printre cei mai importanti furnizori distribuiti se gasesc: Shell, Henkel, Kotany, Coseli, Septona, Arivia, Olympic, Himalaya.

Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 8 Mart. 2024 Expiră 7 Apr. 2024