Gratis

Sudori Mig/Mag

Dobra Finland Oy Ab
4 poziții

Candidatul Ideal

  • Citirea și interpretarea desenelor tehnice și planurilor.
  • Sudură Mig / Mag Selectarea și pregătirea echipamentului și materialelor de sudură potrivite.
  • Măsurare și asamblare înainte de sudare
  • Reglarea setărilor pe mașina de sudură
  • Verificarea calității produselor finite
  • Menținerea unui mediu de lucru curat și sigur
  • Colaborarea cu membrii echipei și supervizorii pentru a asigura un flux de lucru eficient.

Descrierea jobului

  • Cunoștințe de limba engleză, suedeză sau finlandeză la un nivel comunicativ
  • Abilitatea de a citi desene tehnice și specificații
  • Persoană proactivă
  • Experiență dovedită ca sudor sau într-o poziție similară.
  • Competențe în diverse tehnici de sudură, inclusiv MIG, TIG și sudură cu arc.
  • Cunoașterea diferitelor tipuri de metale și aliaje.
  • Atenție sporită la detalii și angajament pentru producerea unui lucru de înaltă calitate.
  • Cunoștințe despre procedurile și practicile de siguranță.

Dobra Finland Oy Ab este un partener versatil în recrutarea de personal, gestionarea personalului și contabilitate. Compania noastră se specializează în găsirea și gestionarea unei forțe de muncă competente pentru clienții noștri, oferind în același timp servicii de contabilitate orientate către client.

Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024