Gratis

Sudor TIG si MIG MAG

MATECH COMPONENTS SRL

Candidatul Ideal

Dezvoltarea continua este cheia succesului, MATECH COMPONENTS S.R.L. își mărește echipa de productie.
Angajăm sudor pentru confectionarea de structuri metalice, debitare materiale, pregătire repere pentru sudare.
Absolvent Scoala Profesionala sau liceu;
Experienta de minimum 1-2 ani in sudura TIG WIG, MIG MAG;
Abilitati excelente de interpretare a desenelor tehnice si a specificatiilor de lucru.

Ne dorim alături un coleg care sa fie :

Implicat in ceea ce face si doreste sa progreseze.
Sa fie punctual, serios, sa aiba abilitati de lucru in echipa.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Studierea documentatiei pentru lucrarile primite in executie;
Sa cunoasca echipamentul pe care lucreaza (functionare, deservire si intretinere) – se face instruire in prealabil;
Sa respecte tehnologia si documentatia de executie;

Beneficii:
Pachet salarial atractiv intre 4.000 lei pana la 7.000 lei; (salariu va fi stabilit in functie de calificarea si abilitățile candidatului la proba de lucru).
Perioada de proba 3 luni cu posibilitatea renegocierii salariului dupa 3 luni.
Șansa de a lucra intr-o echipa tanara, dinamica, dornica de afirmare si progres;
Loc de munca stabil si de lunga durata;
Programul de lucru standard este de 8h/zi cu 30 de minute pauza de masa de L-V, 08:00-16:30 (la nevoie in perioadele aglomerate se poate solicita angajatului daca dorește sa efectueze ore suplimentare, acestea fiind remunerate in plus fata de salariu).
Adresa: Str. Fermei, nr. 35, oraș Măgurele, jud. Ilfov.

Oferim servicii de consultanta, proiectare si executie pentru echipamente standard cat si pentru echipamente din inox customizate conform cerintelor si nevoilor clientilor. Producem serii mici inclusiv produse unicat.
Oferim servicii de sudura in puncte, TIG, MIG MAG, indoire/ruluire teava si strungarie.
Prelucrăm metale precum oțel carbon, oțel inoxidabil, aluminiu, cupru sau alamă prin ștanțare cu utilaj CNC TRUMPF TC200R si debitare cu echipament TRUMPF 3030 într-o varietate de moduri, în funcție de cerințele clientului.
Utilajele complexe ne permit să efectuăm cu precizie urmatoarele operațiuni: debitare repere, indoire pe abkant CNC, decupare, găurire, ambutisare, filetare sau marcare.

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024