Gratis

SUDOR MIG-MAG

SC PACIFIC TUR SRL

Candidatul Ideal

Firma carosari auto cu sediul in Bucuresti, sector 6, zona Militari angajeaza sudor cu experienta in lucrul dupa desene tehnice
Cautam persoane organizate, punctuale, cu abilitati tehnice, sa aiba dexteritate in lucrul cu flexul si bormasina; sa stie sa masoare cu ruleta

Descrierea jobului

Se asigura conditii bune de munca, transport si cazare pentru persoanele din provincie.
Salariul este negociabil; va fi in functie de performante, experienta si realizari.
Se acorda tichete de masa, bonusuri de performanta; prime de Paste si Craciun.
Relatii suplimentare la tel.: 0757111402

Societatea noastră are o experienţă de peste 10 ani în carosarea autovehiculelor de transport persoane, fiind omologată de R.A.R. prin autorizaţia nr. 29 din 22 noiembrie 2004.

Firma noastra produce in serie autocare pe sasiu de IVECO de 30 locuri, toate acestea sunt posibile deoarece firma noastra lucreaza pe sabloane, matrite, organizarea facandu-se dupa modelul marilor fabrici de autocare. Materialele folosite sunt: inox, aluminiu, rasini poliesterice armate cu fibra de sticla, iar componentele interioare sunt realizate din piele sintetica si plastic vacumat conform matritelor.
Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 13 Apr. 2024