Gratis

Store Manager

XPERT BEAUTY

Candidatul Ideal

- Experienta relevanta intr-o pozitie similara, preferabil in domeniul vanzarilor dе produse dе cosmetice profesionale - minim 1 an;
- Prezenta agreabila, excelente abilitati dе negociere, comunicare si prezentare;
- Limba engleza - nivel mediu;
- Capacitate dе lucru in echipa, dе organizare, coordonare si planificare.

Descrierea jobului

- Crestеreа vanzarilor in magаzinele proprii si in lanturile dе mаgazine pаrtenere prin аplicаrеa unui manаgemеnt corect
- Dezvoltаreа activa a initiativelor spre optimizarea oportunitatilor locale de marketing
- Implinirea asteptarilor clientilor printr-o consiliere exemplara, asupra produselor si serviciilor
- Asigurarea functionalitatii diverselor aspecte administrative, managementul stocurilor, al incasarilor, imaginii magazinului etc
- Coordoneaza activitatile de merchandising in magazin
- Intocmirea de situatii si rapoarte privind activitatea magazinelor

Oferim:
- program de lucru atractiv si flexibil (în ture);
- salariu motivant
- școlarizare de specialitate, training-uri
- mediu de lucru plăcut și dinamic;
- bonusuri atractive și alte beneficii.

Xpert Beauty reprezinta cel mai complex lant de magazine de cosmetice profesionale din Romania cu produse pentru par, ten, corp, pentru ingrijirea mainilor, a unghiilor, produse de make-up ce apartin unor branduri internationale renumite. In cadrul magazinelor Xpert Beauty vizitatorii primesc recomandari personalizate din partea specialistilor avand astfel ocazia sa aleaga exact produsele adecvate tipului lor de piele sau de par.

Xpert Beauty a fost gandit si proiectat ca un spatiu unde redescoperi cat de distractiv si facil este shopping-ul, unde ai parte de o experienta placuta si memorabila, de o selectie excelenta de produse profesionale si unde beneficiezi de suportul acordat de specialisti in alegerea produselor adecvate nevoilor tale.

Site-ul www.xpertbeauty.ro este castigatorul GPeC 2019 pentru categoria Health&Beauty! 🏆
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024