Gratis

STIVUITORIST

ALMIRA TRADE SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

CERINȚE:

-experiență pe REACH TRUCK
- spirit de echipă;
- amabilitate,seriozitate și responsabilitate;
- abilități de comunicare și organizare;
- deținerea unei autorizații ISCIR de stivuitorist.

Descrierea jobului

SARCINI:

- utilizarea electrostivuitorului cu catarg retractabil;

- utilizarea motostivuitorului;

- stivuirea produselor din depozit;

- ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁depozitarea paleților în raft.

BENEFICII:

- salariul 3500 lei/net (în mană) + tichete de masă în valoare de 40 lei / zi ( pentru 21 zile, 840 lei) ;
- prime și bonusuri în funcție de performanță;

-contract perioadă nedeterminată;

-PRIME de Crăciun și Paște;

-control medical periodic (MEDICIS);

SC ALMIRA TRADE SRL este o companie cu capital integral românesc, specializată de 16 ani în comerțul cu ridicata al produselor alimentare și cu o cifră de afaceri anuală de 30 milioane euro.

Publicat 24 Mai 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 23 Iun. 2024