Gratis

STIVUITORIST

Dala HR
10 poziții

Candidatul Ideal

Scoala profesionala profil tehnic;
Experienta de lucru in domeniul de activitate de minimum 1 an;
Cunoasterea principiilor si proceselor de fabricatie;
Utilizarea echipamentelor specifice, avantaj manipularea mecanizată a mărfurilor, certificat ISCIR
Lucru in echipa;
Reactii rapide si precizie;
Atentie distributiva.

Descrierea jobului

Responsabil pentru receptia marfii si livrarea pieselor în cantitățile cerute de responsabilii de gamă conform cerințe clienți
Sa pregateasca transportului mijloacelor fixe către colaboratori
Sa incarcarce si descarcarce marfurile din depozit
Sa transporte piesele semifinite de la un loc de munca la altul conform fluxului
Sa asigure integritatea si securitatea marfurilor

Program de munca in 3 schimburi
Salariu 3000-3500 lei in mana
Tichete de masa
Transport asigurat

Dala HR Suntem o companie care pune clientul pe primul loc. Recrutam si selectam cei mai potriviti candidati pentru cele mai bune locuri de munca. Portofoliul nostru de angajari acopera o gama larga de domenii.
Nota de confidentialitate:
Aplicand la acest job sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal din CV in cadrul procesului de recrutare, conform Regulamentului (UEGDPR ) si a Politicii de Confidentialitate.

Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 30 Apr. 2024