Gratis

Stivuitorist

TORGSERVICE RM SRL

Candidatul Ideal

Studii medii;
Responsabilitate si seriozitate;
Flexibilitate si spirit de echipa;
Experienta anterioara in comert pe posturile anuntate constituie avantaj;
Studii medii (studiile comerciale sunt un avantaj);
Curs de calificare STIVUITORIST, cu autorizatie ISCIR.

Descrierea jobului

- Participa si verifica la incarcarea si descarcarea marfii, urmarind concordanta dintre marfa si documentele de insotire, participa la inventare;
- Asigura expunerea marfurilor intr-o maniera estetica, atragatoare si usor accesibile clientilor, afiseaza preturile;
- Respecta metoda FIFO;
- Raspunde de implementarea standardelor de siguranta si securitate a produselor;
- Cunoaste sortimentatia de produse comercializate in cadrul magazinului.

In țările din UE suntem cunoscuti prin supermarketurile sub denumirea “MERE", iar in Romania suntem prezenti in 11 locatii importante.
Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 13 Mart. 2024 Expiră 12 Apr. 2024