Gratis

Stivuitorist manipulant

Clar Import Export SRL

Candidatul Ideal

- Studii medii - Experienta pe un post similar min.2 ani;
- Atestat de stivuitorist- (autorizat ISCIR )
- Cunostiinte de utilizare a documentelor fiscale;
- Spirit organizatoric;
- Persoana corecta, dedicata, serioasa ,cu simt al raspunderii

Descrierea jobului

- Asigura incarcarea si descarcarea marfii
- Activitati de manipulare a marfii in depozit;
- Pregatirea materialelor pe baza facturii fiscale;
- Verificarea cu atentie a materialelor predate catre client;
- Participarea la inventarele trimestriale,semestriale,anuale.
- Verificarea periodica a termenelor de valabilitate a produselor

Compania CLAR Import Export are sediul in Cluj Napoca. Fondata in anul 1992, compania are ca obiect de activitate importul, distributia si vanzarea materialelor de constructii si a produselor metalurgice la nivel regional si obiectivul de a o extinde la nivel national. Pozitia de lider de piata in zona de Nord Vest a fost castigata prin dinamism, seriozitate si perseverenta. Echipa de vanzari te asteapta sa i te alaturi!

Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024