Gratis

Stivuitorist - depozit IMGB - Bucuresti

AD Auto Total srl
2 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte:
Sa detina autorizatie ISCIR de stivuitorist
Sa aiba experienta pe ReachTruck
Experienta pe VNA constituie un avantaj
Spirit de echipa
Seriozitate , Responsabilitate, Punctualitate

Descrierea jobului

Incarca/descarca marfa paletizata in/din camioane.
Alimenteaza zona de Storage cu paleti din receptie pentru a fi preluati de VNA
Alimenteaza zona de PalletFlow cu VNA-urile
Pune la dispozitia pickerilor, paletii cu marfa de care au nevoie.
Se asigură de buna funcţionare a echipamentelor/utilajelor
Participă la inventarele periodice

Beneficii:
Venit net 900 euro (4400ron)
Bonuri de masa de 30 de lei/zi
Contract perioada nedeterminata
Abonament clinica medicala

Leader in importul si distribuitia de piese auto din Romania, AD Auto Total este o firma cu capital integral romanesc, activa de 30 ani in domeniul auto. Portofoliul AD Auto Total numara acum peste 18.400 de clienti activi iar cifra de afaceri pe anul 2018 este 250.000.000 euro.
AD Auto Total s-a nascut din pasiune si dedicatie pentru domeniul auto si, astfel, de la inceput ne-am bazat pe calitate, corectitudine, profesionalism si rapiditate. Astfel am dezvoltat parteneriate stabile care, pe termen lung, fiind un sprijin real pentru clienti, au ajutat la evolutia noastra ca si companie:
O medie de 35.500 de comenzi zilnice / 86 de depozite regionale / 170 de agenti / 340.000 mp suprafata de stocare / 100.000 km parcursi zilnic / peste 950 de autoturisme in flota de distributie / livrari locale in mai putin de 1h in marile orase.

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024