Gratis

Stivuitorist depozit eMAG

eMAG
10 poziții

Candidatul Ideal

Știi că te potrivești dacă:​
  • Ai atestat de stivuitorist;
  • Ai experienta de lucru in depozit sau dorinta dе a invata;
  • Esti o persoana activa si dispusa la efort fizic;
  • Stii sa lucrezi pe calculator, laptop, PDA sau scanner portabil;
  • Poți să lucrezi în 2 ture, zi/ noapte, de luni până duminică astfel: 5 zile lucrate și 2 zile libere;
  • Poți să îți desfășori activitatea într-unul din depozitele noastre, care se află în Joița, la km 19 pe A1, București – Pitești.

Descrierea jobului

  • Aranjezi marfa la raft conform specificatiilor;
  • Faci picking cu ajutorul unui dispozitiv portabil, PDA sau Scanner;
  • Ajuti la incarcarea coletelor in masinile curierilor;
  • Ajuti la descarcarea coletelor din masinile curierilor.

Te bucuri de beneficii precum:
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Salariu net de start de 2700 lei, la care se adauga:
    • Bonus de prezenta;
    • Bonus de productivitate;
    • Spor de 75% sau 100% pentru orele suplimentare, spor de 25% pentru orele de noapte și cele de weekend. (conform legislatiei in vigoare).
  • Buget flexibil pe care îl poți investi în tine așa cum îți dorești: tichete de masă, tichete de vacanță, vouchere culturale, pensii private, cursuri de limbi străine, carduri-cadou eMAG, Fashion Days, Tazz, Therme și Genius, abonament la diferite săli de sport sau chiar cursuri pentru dezvoltarea ta profesională;
  • Abonament medical la una dintre clinicile Medicover, MedLife sau Regina Maria;
  • Diferite discount-uri la partenerii noștri: banking, telefonie, medicină dentară sau wellness;
  • Un mediu de învățare accelerată, cu acces la peste 100.000 de resurse online si platfome, academii de învățare dedicate zonei tale de business și programe de dezvoltare;
  • Transport asigurat gratuit din peste 80 de localitati (Arges, Dambovita, Giurgiu, Teleorman, Ilfov, Bucuresti);
  • Acces teren de sport (baschet, fotbal).

Ești curios să afli mai multe despre următorul pas din cariera ta? Aplică acum și, dacă te potrivești cu rolul dorit, te vom contacta pentru a stabili un interviu!

Suntem mereu în căutarea celor cu adevărat pasionați de ceea ce fac. Dacă ești printre ei, sigur există un loc pentru tine în eMAG. Am crescut repede și suntem hotărâți să continuăm. Dorința de învățare permanentă și rezultatele concrete sunt cele care ne-au adus aici.
Peste 6000 de colegi fac parte din echipa eMAG. De la an la an investim din ce în ce mai multe resurse pentru a rămâne o organizație care învață permanent. Vrem să ne asigurăm că vei avea cei mai talentați colegi și un mediu favorabil să te dezvolți și să obții cele mai bune rezultate, pentru a deveni așa cum îți dorești la nivel personal și profesional. Hai în echipă!

Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 4 Apr. 2024