Stivuitorist- depozit Bolintin Deal

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3400 - 4200 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Noi suntem:
Oameni buni. Produse bune. Momente bune.
Muncim sa implinim ceea ce ne propunem. Facem ca lucrurile sa se intample.
Suntem deschisi sa ii primim pe cei care vor sa ni se alature.
Intelegem clientii si oamenii din jur. Vrem sa ii inspiram, sa ii captivam si sa crestem impreuna cu ei.
Nu vindem doar produse, cream experiente.
Tot ce facem, in fiecare zi, in fiecare moment, inauntru si in afara companiei, sustine si hraneste brandul nostru.

Ce facem noi pentru tine?
  • Iti oferim oportunitatea de a lucra în rețeaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografică din România
  • Iti oferim posibilitati reale de avansare
  • Iti oferim training la locul de munca
  • Iti oferim un venit net motivant compus din: salariu fix + bonus de performanta + bonus de temperatura controlata (daca este cazul) + tichete de masa
  • Iti asiguram un contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Asiguram transport

Descrierea jobului

Ce vei face tu pentru noi?
  • Vei folosi stivuitorul cu lame laterale pentru a urca sau cobora paletii cu marfa de pe rafturile depozitului.
  • Vei confirma urcarea/coborarea paletului prin scanner.

Daca esti:
  • Persoana perseverenta, muncitoare
  • Persoana integra, care respecta regulile companiei
  • Disponibil sa lucrezi in ture
  • Ai atestat ISCIR de stivuitorist
  • Ai rezistenta la temperaturi controlate

...aplica cu incredere sau trimite cv-ul tau pe adresa de email recrutare.logistica.bucuresti@profi.ro,
E momentul pentru un job bun!

De aproape 22 ani, lantul de magazine Profi se dezvolta continuu, in ritm accelerat. Este aproape de pragul de 1.500 de magazine in peste 681 de localitati, si urmeaza sa deschida sute de noi magazine in urmatorii ani.

Profi este cel mai mare angajator privat din Romania, care se mandrește cu peste 2.000 de colegi promovati anual.
In 2021 Profi a introdus un nou concept de magazin – care, in baza succesului de care se bucura, urmeaza sa se extinda in intreaga retea – lucru ce puncteaza inca un pas important in evoluția companiei.

Povestea Profi nu are sfarsit ci doar capitole noi, ce prind contur alaturi de toti colegii nostri si anunta transformari insemnate!
Abia asteptam sa aflam mai multe si despre tine ai sa ne cunoastem!

Publicat 9 nov. 2021 Reactualizat 7 dec. 2021 Expiră 9 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos