Gratis

Stivuitorist - Brasov

Asahi CE & Europe Services s.r.o.

Candidatul Ideal

  • Studii medii tehnice;
  • Experiență de lucru pe stivuitor minim 1 an;
  • Atestat ISCIR vizat la zi;
  • Disponibilitatea de a lucra în schimburi (3 schimburi) și în program de tură continuă;
  • Îndemânare și spirit practic;
  • Acuitate vizuală și auditivă conform legii;
  • Abilități numerice;
  • Persoană disciplinată;
  • Spirit de echipă.

Descrierea jobului

  • Realizează activitațile de încarcare/descărcare, manipulare și depozitare a berii și ambalajelor în condiții bune cu ajutorul instrumentelor tehnice de scanat cod de bare;
  • Operează în sistem cu ajutorul instrumentelor tehnice de scanat toate mișcarile de stocuri efectuate în timpul schimbului;
  • Comunică în timp real catre Supervizorul de schimb toate situațiile neconforme cu procedurile și instrucțiunile de lucru;
  • Asigură în permanență, starea bună de lucru a uneltelor și a echipamentelor;
  • Respectă prevederile legislației din domeniul securității și sanătății în muncă și măsurile de aplicare a acestora.

Pachet oferit:

• Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
• Servicii medicale suplimentare, asigurare medicală, de viată și invaliditate;
• Salariu motivant și majorări salariale periodice în funcție de performanță și competențe;
• Bonus de performanță după prima lună de angajare;
• Primă de vacanță, primă de Paște și primă de Crăciun;
• Ore suplimentare plătite dublu;
• Ore de noapte plătite cu spor de 25%;
• Spor de tură continuă de 18,5% aplicat la total venit brut realizat lunar;
• Tichete de masă în valoare de 35 lei/zi lucrată;
• Tichete cadou de Paști, 15 august și Crăciun;
• Bonusuri pentru evenimente în familie;
• Cotă de bere lunară.

Ursus Breweries este cel mai mare producător de bere din România. Mărcile din portofoliul Ursus Breweries sunt: URSUS, Timișoreana, Ciucaș, Peroni Nastro Azzurro, Kozel, Azuga, Pilsner Urquell, Asahi Super Dry.

Suntem hotarati sa cream o afacere la fel de diversa ca lumea din jurul nostru, reflectand comunitatile la care ajungem si oamenii pe care ii deservim.

Ne angajam sa cultivam un mediu de lucru in care sarbatorim si respectam diferentele si sustinem de dreptul pe care cu totii il avem de a fi noi insine la serviciu, acasa si in public

In Ursus Breweries, parte din Asahi Europe and International, credem ca poti STRALUCI ASA CUM ESTI - indiferent de varsta, sex, etnie, orientare sexuala, dizabilitati, religie sau convingeri.

Cream un mediu in care ne incurajam colegii si colegele sa aiba curaj si sa stie ca, oricine ar fi si oricare ar fi circumstantele in care se afla, apartin fara a fi nevoie sa se conformeze.

Pentru mai multe informații despre Ursus Breweries și programele sale, vă rugăm să vizitați: www.ursus-breweries.ro și www.desprealcool.ro.

Pentru mai multe detalii legate de cariera in Ursus Breweries vizitaţi site-ul nostru de recrutare www. https://ursus-breweries.ro/cariere/pozitii-disponibile/

PRELUCRAREA DATELOR PERSONALE

Pentru mai multe informații legate de modul în care compania Ursus Breweries prelucrează datele cu caracter personal accesează Notă de informare cu privire la prelucrarea datelor personale ale candidaților, link: https://ursus-breweries.ro/uploads/Nota_de_informare_cu_privire_la_prelucrarea_datelor.pdf

Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024