Publicat 18 Aug 2021 | Reactualizat 17 Sep 2021 | Expiră 18 Sep 2021

Specialist Vanzari - Galati

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Orientare catre client;
  • Abilitati foarte bune de negociere si comunicare in vederea promovarii produselor;
  • O buna prioritizare si gestionare eficienta a responsabilitatilor şi a situatiilor competitive;
  • Experienta in vanzari este considerata un avantaj;
  • Asimilarea rapida a informatiilor transmise in urma trainingului.

Descrierea jobului

  • Contactarea telefonica a clientilor in vederea informarii cu privire la ofertele valabile;
  • Promovarea produselor in conformitate cu strategia comerciala a companiei;
  • Solutionarea sau directionarea catre departamentul potrivit;
  • Atingerea targetului e vanzare la nivel lunar
  • Inregistrarea interactiunii cu clientul.
Program de lucru: Luni -Vineri 9:00-18:00/10:00-19:00 (in ture)

Beneficii:
  • Asigurare medicală privată;
  • Bonuri de masă;
  • Bonus pe partea de vanzari in functie de performanta;
  • Contract pe perioadă nedeterminată;
  • Posibilitatea de a lucra part time (4-6 ore);
  • Abonament 7card care îți oferă reduceri la accesul în săli de fitness și activități de tip outdoor.
  • Posibilitatea de a promova in roluri de management in baza rezultatelor obtinute.
  • Posibilitatea de a avea un program de lucru mixt (sediu/remote).

CGS este o companie americana de outsourcing, care detine unul dintre cele mai mari centre de suport de pe piata din Romania. CGS se afla in primele 15 cele mai bune companii din lume din domeniul sau de activitate. In acelasi timp, portofoliul nostru de clienti include companii din Top Forbes 500, precum si firme europene de top.

Expirat
Specialist Vanzari - Galati  -  Computer Generated Solutions Romania SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles