Specialist vanzari/ Consultanta/ Relatii cu publicul, Brasov

ASCENDENT IMOBILIARE
10 poziții

Candidatul Ideal

Consilier Imobiliar (1500 - 5000 euro)
- peste 3 ani, cumulați, de experiență profesională
- înclinație naturală și/sau antrenată spre relaționarea directă cu oamenii;
- capacitatea de a se automotiva, proactivitate și perseverență;
- responsabilitate personală, consecvență;
- entuziasm și gândire pozitivă;
- aspect elegant și siguranță de sine;
- atitudine orientată spre soluții și rezultate;
- experiența în vânzări directe, asigurări, Horeca, ospitalitate, funcții sau poziții de conducere, antreprenoriat, management, imobiliare, marketing, asigurări, relații cu publicul, învățământ sau similar constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- continua dezvoltare, proactivă, a portofoliului propriu;
- stabilirea și realizarea întrevederilor cu potențiali clienți;
- înțelegerea și prezentarea sistemului de lucru către potențiali clienți;
- administrarea, gestionarea și promovarea portofoliului propriu, prin intermediul planului de marketing, performant, pe care îl punem la dispoziție.

Ce îți oferim:

- training specializat, comprehensiv și personalizat, axat pe dezvoltare profesională și personală;
- echipă cu aproape 30 de ani de experiență în domeniu;
- coordonator dedicat consultanților în training;
- sediu la standarde internaționale, cu sală de prezentare pentru clienți tip cinema, echipamente 360 / VR, săli de întâlnire;
- pachet financiar construit pe baza unui sistem testat și utilizat cu succes în practică, cu comision maxim pentru consultanți de până la 80%;
- suport strategic, juridic și birocratic permanent;
- site de prezentare profesionist;
- materiale de prezentare și promovare profesioniste;
- cel mai performant sistem de lucru existent astăzi în domeniu la nivel mondial, cu vechime din 1908;
- sistem de colaborare între consultanți la nivel local, național și global, cu peste 1,1 milioane de membri colaboratori activi;
- portofoliu de clienți acumulat în cei aproape 30 de ani de activitate continuă;
- brand recunoscut pe plan local, național și internațional, în continuă evoluție;
- program flexibil, independență;
- venituri nelimitate, proporționale cu implicarea și rezultatele tale;
- posibilitatea de a-ți dezvolta propria echipă în cadrul companiei.

Descrierea companiei

"NU TREBUIE sa facem asta! SUNTEM ONORATI sa facem asta!"

De ce ASCENDENT IMOBILIARE?

Avand in portofoliu mii de tranzactii incheiate, va venim in intampinare cu optimizarea si găsirea soluțiilor, personalizate, fiecărui pas, din complexul proces aferent oricărei acțiuni din piata imobiliara
prin experiența continua, de aproape 30 de ani.

Va vine în întâmpinare cu o impresionantă baza de date,
dezvoltată ascendent, de-a lungul anilor, la nivel local, național si internațional
( Exemplu:în portofoliul companiei procesam peste 300 clienți permanenți, exclusivi, peste 3.000 cumparatori, peste 15.000 vanzatori, permanenți, în lucru s.m.d)

Dispunem de rețele proprii si rețelele comune cu agenții imobiliari profesionisti.

Recunoscută, de către APAIR, ca fiind Compania cu cel mai mare numar de colaboratori, Agenți Imobiliari acreditați APAIR - Asociația Agenților Profesionisti din România, (membră a NAR - National Association of Realtors, fondata in 1908) comunitatea de agenți profesioniști, ce funcționează după cele mai înalte standarde profesionale, cu peste 1.000.000 de membri activi.

va venim in intampinare cu performanțe recunoscute, pe plan local, național si internațional, fiind de-a lungul anilor, în Top 10 cele mai cunoscute si apreciate Companii din România.
Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 14 Mart. 2024 Expiră 4 Apr. 2024