Gratis

Specialist Tehnic Ofertare Licitare

SC RASUB CONSTRUCT SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:

-studii tehnice superioare, preferabil in domeniul constructiilor sau instalatiilor;
-experienta de minim 5 ani intr-o activitate similara;
-cunostinte privind materialele si utilajele/echipamentele utilizate in constructii;
-cunostinmte de operare intr-un soft de prelucrare a devizelor, procesare-editare text (eDevize,
Intelsoft);
-cunostinte privind structura si prelucrarea unor tinte privind structura si prelucrarea informatiilor
din proiectele de constructii si instalatii;
-capacitate de analiza si sinteza. Flexibilitatea gandirii;
-intuitie tehnica si aptitudini de calcul matematic;
-cunostinte tehnice pentru intelegere proiectelor tehnice ,de executie, planuri de detaliu .

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

Prospectarea pietei si selectarea lucrarilor/ licitatiilor de interes pentru companie. Studierea
documentatiilor de licitatie, realizarea devizelor-oferta conform documentatiilor, informatiilor
primite de la compartimentul aprovizionarea si realizarea antemasuratorilor.
Intocmirea situatiilor de lucrari si a rapoartelor de productie, analiza abaterilor de la cantitati si
termene, cu realizarea/ implementarea modificarilor in documentele initiale daca este cazul.
Asigurarea comunicarii eficiente intre conducerea santierelor, compartimentul contabil si beneficiarii
lucrarilor pe tema devizelor si deconturilor de lucrari.
Intocmirea documentatiei pentru obtinerea finantarilor necesare executiei lucrarilor pe baza
informatiilor primite de la managerii de proiecte.
Organizarea demersurilor de predare a lucrarilor la finalizare -intrunirea comisiei de receptie la
termenul stabilit si urmarirea recuperarii garantiei de buna executie.
SC Rasub Construct SRL are sediul in Olt si a fost infiintata in anul 2010, avand ca
obiect de activitate: Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale.
Una dintre cele mai mari realizari ale Rasub Construct este dezvoltarea unei echipe
de profesionisti ale caror aptitudini se completeaza reciproc si care au in comun aceleasi valori:
dedicare, excelenta profesionala si spirit de echipa.
VINO IN ECHIPA NOASTRA!

ORASUL SLATINA

Salariul garantat:
1000-1200 euro net/luna
Program 8-17:00-luni-vineri
Bonusuri in functie de perfomante!

SC Rasub Construct SRL are sediul în Olt și a fost înființată în anul 2010, având ca
obiect de activitate: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale şi nerezidențiale.
Una dintre cele mai mari realizări ale Rasub Construct este dezvoltarea unei echipe
de profesioniști ale căror aptitudini se completează reciproc și care au în comun aceleași valori:
dedicare, excelentă profesională și spirit de echipă.

Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 5 Mart. 2024 Expiră 4 Apr. 2024