Publicat 02 Aug 2007 | Reactualizat 14 Aug 2007 | Expiră 02 Aug 2007

Specialist Suport Depozite

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare tehnice sau economice;
- Experienţă tehnică sau n logistică;
- Cunoştinţe obligatorii de legislaţie—Legea Administraţiei şi legislaţia n vigoare privind siguranţa la muncă;
- Cunoştinţe IT—MS Office, SAP-MM;
- Cunoştinţele SAP sunt un avantaj;
- Cunoştinţe privind materialele folosite de companie sun obligatorii (masurări gaze, regulatoare, conducte, etc.);

Descrierea jobului

- Implementează şi coordonează planificarea stocurilor împreună cu Suport Logistic: manevrarea stocului, administrarea depozitului, administrarea deşeurilor, administrarea inventarului, administrarea transportului la toate depozitele;
- Introducerea şi continuarea cooperării/serviciilor pentru departamentul Tehnic, împreună cu departamentul Suport Logistic;
- Instruirea supraveghetorilor de depozite şi a agenţilor manipulatori pentru respectarea cerinţelor legale în ceea ce priveşte manevrarea materialelor;
- Implementarea şi întocmirea de rapoarte privind stocurile fizice, calitatea materialelor, rezervări, informaţii despre buget, etc.;
- Adjunctul Şefului Departamentului Logistic.

E.ON Gaz Distributie, componenta a concernului E.ON, activeaza in domeniul industriei gazelor, fiind specializata in furnizarea si distributia gazelor naturale. Cu o traditie de peste 30 de ani in industria gazelor naturale, E.ON Gaz Distributie se constituie intr-unul din jucatorii cei mai importanti de pe aceasta piata, asigurand gaze naturale pentru mai mult de 20 de judete din partea de nord a tarii. Concernul E.ON, cu un numar de peste 70.000 de angajati, este unul din liderii mondiali care activeaza in domeniul energetic, oferind servicii integrate de furnizare a energiei electrice si a gazelor naturale.

Expirat
Specialist Suport Depozite  -  E.ON Gaz Distributie

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles