Gratis

Specialist Social Media

ADSTYLIST S.R.L.

Candidatul Ideal

Societatea AdStylist cauta un coleg/a pentru biroul din Satu Mare.
Candidatul ideal:
  • Persoana creativa;
  • Cunoatinte minime despre platformele de social media;
  • Scriere si vorbire corecta in limba Romana;
  • Cunoastre limba engleza nivel 1-2;
  • Skill-uri de comunicare;
  • Skill-uri de operare sisteme informatice;

Descrierea jobului

Beneficii:
- Salariu atractiv;
- Program de lucru flexibil;
- Asiguram in prima luna un training;
- Cafea, prajituri si multa voie buna saptamanal;
- Prima de Paste & Craciun;

Responsabilitati:
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing pe platformele de socializare, adaptate specificului fiecarui client;
  • Crearea și publicarea de conținut relevant și atractiv pentru audiența țintă ale fiecarui client;
  • Monitorizarea și analizarea performanței postarilor si story-urilor de social media, ajustând strategiile pentru a maximiza angajamentul și a obține rezultatele dorite.
  • Crearea de storys;
  • Crearea de feed-uri;
  • Crearea de texte creative si atractive;

Suntem experți în servicii de marketing care te vor face vizibil în mediul online, realizăm de la site-uri web, optimizare pentru motoarele de căutare, marketing de conținut, publicitate cu plata pe clic și alte servicii de marketing digital potrivite business-ului tău. Stimulăm creșterea online folosind cele mai eficiente funnele de marketing: google ads, social media, newslettere, articole de blog și multe altele.

Promovare online creativă și adaptată business-ului tău Campanii pe cele mai importante canale din mediul online Optimizare SEO pentru motoarele de căutare Design-uri creative adaptate business-ului tău
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 21 Apr. 2024